Kje so napake v stanovanju

December 2018

Video: BARBI NA ZVEZDE PLEŠEJO? (December 2018).

Anonim

ploštice - vonkajší parazit ľudí a teplokrvných živočíchov - privádza krv, než bojovať parazitov, by malo byť zistiť, kde sa berú chyby. Pri detekcii hmyzu sa zvyšuje pravdepodobnosť ich porazenia. Existuje niekoľko miest, kde sa v byte objavia chyby.

Zdroje infekcie

 • S oblečením. Ak ste navštívili zamorených priestorov, v záhyboch oblečení môžu skrývať chyby. Môžu byť tiež v obuvi.
 • Od susedov. Prenikajte cez vetranie, trhliny stien, trhliny. Môžu sa plaziť po stenách.
 • House of hmyzu objaví sa zvieracích chlpov - sú hlavnými nositeľmi parazitov.
 • Z tašky alebo kufra. Ak ste boli na dovolenke, a hygienické podmienky v mieste svojho dočasného bývania je zlá, môžete sa stať majiteľom parazitov krv sajúci.
 • Spolu s nábytkom. Napríklad nákup kreslá alebo pohovka v starožitníctve môže viesť k invázii ploštíc.

House of hmyzu objaví sa zvieracích chlpov - sú hlavnými nositeľmi parazitov

Dôležité! Čím viac infekcií, tým viac úsilia budete musieť vziať. Boj musí byť vedený všetkými susedmi naraz, že domáci parazity neboli systémom medzi miestnosťami.

Naši čitatelia odporúčajú!

Aby sme sa zbavili ploštice, naši čitatelia odporúčajú odpalovač odpudzujúcu škodu. Prevádzka prístroja je založená na technológii elektromagnetických impulzov a ultrazvukových vĺn!Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov.

Viac tu …

Metódy detekcie

Domáce chyby nechávajú rôzne produkty životne dôležitých aktivít. Môžu byť videné voľným okom. Existujú parazity vo vašom dome, ak:

 • sú na posteli krvné škvrny;
 • spí v noci zle;
 • Zistíte, že na koži uhryznete, vyzerajú ako komáre;
 • na nábytku a tapety sú čierne bodky.

Čierne bodky na tapetách - stopy životných produktov

Ak sa v domácnosti objavujú znaky, je potrebné kontaktovať službu dezinsekcie. Je ťažké odvodiť parazity na vlastnú päsť. Stojí za zmienku, že pri pokladaní hmyzu môže byť 60 vajec, čo znamená, že čoskoro bude miestnosť napadnutá hmyzom. Predtým, ako zavoláte službu, mali by ste sa uistiť, že hmyz je v skutočnosti tam, a nemusíte zamieňať príznaky s komárom kousnuti.

Hľadanie štýlovej nohy v posteli

Často v dome sa paraziti schovávajú v posteli. Ak ich chcete nájsť, musíte odstrániť posteľnú bielizeň. Potom sa posteľ skontroluje. Ak je matrac starý, často nemá zmysel ho spracovať. Ak existuje finančná príležitosť, je lepšie kúpiť si novú.

Ak je výrobok nový, starostlivo skontrolujte všetky švy, prítomnosť otvorov, cez ktoré sa parazity môžu dostať dovnútra.

Ďalším krokom je skontrolovať prípad. Častejšie sa hmyz ukrýva v prameňoch lôžka, kĺbov, miest upevnenia. Ak uvidíte vajcia alebo dospelých, nemôžete spať na posteli.

Naši čitatelia odporúčajú!

Aby sme sa zbavili ploštice, naši čitatelia odporúčajú odpalovač odpudzujúcu škodu. Prevádzka prístroja je založená na technológii elektromagnetických impulzov a ultrazvukových vĺn! Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov.

Prečítajte si viac tu …

Najčastejšie sa v posteľových pružinách, kĺboch, upevňovacích bodoch skrývajú ploštice

Dôležité! Prítomnosť hmyzu v matrace naznačuje, že sa v celom byte rýchlo rozšíria.

Hľadajte parazity na pohovke a nielen

Parazity domov sa často skrývajú v látkových pohovkách. Najmä ak boli kúpené v sovietskych časoch. Nábytok je buď starostlivo spracovaný, alebo vyradený. V dome je vyhľadávanie parazitov vedené lupou. S jeho pomocou si prezrieť výkonové prvky nábytku, kĺbov, záhybov materiálu. Ak existujú praskliny, chyby materiálu, chyby sa v nich skrývajú. Prítomnosť čiernych bodiek indikuje prítomnosť parazitov.

Osobitnú pozornosť treba venovať murive parazitov. Keďže sú malé, je pomerne ťažké ich nájsť. Je zrejmé, že je potrebné vyhľadávať na ťažko dostupných miestach. Kontrola by mala byť umiestnená v nábytku, pod lištami, za ošúchanú omietku, v zásuvkách. Skrytie hmyzu v tapety, najmä ak sú teplé tóny. Na vykonanie vyhľadávania je potrebné v celom byte: v oblečení, vrátane spodnej bielizne, na steny, záclony, podlaha.

House of chýb často žijú v látkových pohoviek

sa môžete dozvedieť viac v detaile, ako môžete zistiť, či existujú chyby v pohovke, a ako môžu byť odstránené tým, že číta predtým publikovaný článok na našich webových stránkach.

POZOR!

Existujú tri účinné možnosti na rýchle zbavenie sa štítov:

 • Výzva na dezinsekciu (drahá);
 • Nákup lacného elektronického odpalovača (1390 rubľov);
 • Chemikálie (pochybný účinok).

  Čítajte viac tu …

  Kde inde hľadať

  Príčiny ploštice v byte sú známe, ale to neznamená, že vyzerajú jednoduché. Okrem týchto miest by ste sa mali pozrieť do kúpeľne vrátane županov, papuče.Ak existujú zvieratá, musí existovať kúsok do vlny pre parazity. To platí najmä pre mačky. Obtiažnosť spočíva v tom, že zvieratá môžu stúpať na posteľ a prenášať hmyz. Ak chcete vylúčiť infekciu kúpania domácich zvierat so špeciálnym šampónom, pomôže vám špeciálny golier.

  Ako zistiť chyby v posteli (video)

  Odkiaľ pochádzajú chyby? Často bývajú pod parketovými doskami. V tomto prípade by sa vyhľadávanie nemalo vykonávať v centrálnej časti miestnosti, ale v tmavých rohoch, kde nie je žiadne vibrácie. Nevylučujte parapety a okná. Aj tam môže začať parazit. V každom prípade, aj keď vyhľadávanie nie je úspešné a podozrenia zostávajú, mali by ste zavolať na službu dezinsekcie. Špecialisti budú presne určovať, či v apartmáne sú ploštice.

  Prevencia a prevencia

  Čo spôsobuje parazity? Väčšina z dôvodu nedostatočne kvalitného čistenia. Preventívne opatrenia zahŕňajú pravidelné čistenie priestorov. Je dôležité opraviť trhliny v čase, čistiť nábytok. Bojové chyby môžu byť ľudové a chemické prostriedky.

  S príchodom chýb v dome, človek nepokojného spánku a zažíva veľa nepríjemné pocity

  • v procese približovania sa k príčine chýb by mohlo byť neprimerané zaobchádzanie s dovezeného nábytku a novo získané produkty. Od stavebných firiem by sa malo požadovať, aby odstránili nedostatky sanitárneho poriadku, ak nejaké existujú. Ak sa v štádiu výstavby objavili ploštice, miestnosť by mala byť podrobená kontrole škodcov.
  • Kvôli tomu, čo sú parazity, tak to je z predčasnej opravy. Je potrebné vyplniť praskliny okenných parapetov, podláh, soklov a zárubní dverí včas, bielenie stropov, lepidlo tapety ako problémy objaví.
  • Venujte pozornosť upratovaniu. Dávajte si pozor, aby na posteľnej bielizni, nábytku a tapetách neboli žiadne produkty životne dôležitej činnosti hmyzu. Je potrebné pravidelne čistiť pomocou vysávača, skontrolovať koberce a čalúnený nábytok, často meniť posteľnú bielizeň a ihneď ju umyť a nečistiť.

  Ako sa zbaviť ploštice (video)

  Príčiny ploštice v miestnosti môžu byť iné. Často sa parazity prinášajú spolu so starým nábytkom, môžu sa tiež usadiť na zvieratách a dokonca oka na vašom oblečení, keď ste preč. Vyhľadávanie hmyzu by malo byť na ťažko dostupných miestach pomocou lupy. Hlavnými znakmi ich prítomnosti sú krv na listoch a čierne bodky na nábytku a tapety.