Najbolj učinkovito sredstvo za posteljo bugs v domu

November 2018

Video: Cloud Computing - Computer Science for Business Leaders 2016 (November 2018).

Anonim

Byt je miesto, kde osoba trávi väčšinu času. Veľmi často v obytných domoch sú nežiaduce nájomcovia - chyby. Zbavte sa ich nie je tak jednoduché, pretože sa veľmi rýchlo množia. Teraz neexistuje jedna metóda proti hmyzu. Ale ako efektívne sú, zistíme.

Efektívne prostriedky od domácich guliek

Ako sa ukazuje aj profesionálny nástroj, nie je ľahké si vybrať. Dobrá prípravka by mala obsahovať osvedčený insekticíd. Nezabudnite, že ak kompozícia nie je úplne maľovaná, riskujete, že si kúpite zbytočnú látku. Musíme tiež použiť bezpečné metódy boja. V súčasnosti mnohí výrobcovia vyrábajú drogy a sú účinné, bezpečné a za prijateľnú cenu. Je veľmi dôležité, aby doma nepoužívali príliš jedovaté látky.

NAŠICH ČÍTAČOV ODPORÚČAME! V boji proti chybám našim čitateľom odporúča odpalovač odmietnutia škodcov. Elektromagnetická a ultrazvuková technológia so 100% účinnosťou sa vyrovná s ploštice, švábmi a iným hmyzom. Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov. Viac tu …

Doteraz trh neposkytuje žiadny efektívny a bezpečný, ale súčasne profesionálny nástroj. Najviac žiadaný:

  • Exekútor;
  • Klopomor;
  • Bojový veliteľ;
  • Carbophos;
  • Získajte
  • Tetrix

Tento zoznam môže pokračovať s niektorými inými liekmi.Nie všetky sa však používajú doma.

Prostredie od domácej domácnosti Získajte, čo sa týka - odporúčania

Táto profesionálna zbraň má prakticky žiadny vôňu. Iba počas chovu môžete počuť ľahkú arómu oranžovej a alkoholu. Musí sa zriediť vodou v pomere 1: 10 alebo 1: 20 v závislosti od toho, koľko štvorcov je plochých. Aby ste sa zbavili parazitov, musíte dodržať presné rozmery. Roztok sa naleje do striekacej pištole a rozstrekuje sa podstavec, okenný parapet, nábytkové steny, ale nie čalúnený nábytok.

Táto chemikália získala iba dobré recenzie. Pomohol zbaviť sa parazitov, a to aj v hosteli, kde sa trikrát dezinfikovalo SES. Parazit lôžka je tiež vylučovaný týmto roztokom. Žena sa im podarilo dostať sa po mnohých rokoch života do zakúpeného matraca. Jednorazový postrekovací matrac bol dosť.

Prostriedky proti chybám The hangman - spätná väzba o aplikácii

NAŠI ČÍTACI ODPORÚČAME! Aby sme sa zbavili klapiek, naši čitatelia odporúčajú odpalovač odpudzujúceho škodcu. Prevádzka zariadenia je založená na technológii elektromagnetických impulzov a ultrazvukových vĺn! Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov. Viac tu …

Doma sa často používa Executioner. Táto účinná zbraň sa vyrába v Rusku a Nemecku. Svedectvá ľudí ukazujú, že boj proti hmyzu trvá len niekoľko hodín. Zároveň sa už nezobrazovali. Jeho použitie však neoprávňuje veľké náklady. Jedna miestnosť vyžaduje minimálne 20 fliaš. Preto sa táto profesionálna látka kupuje menej často.

Cucaracha náprava pre posteľné chyby v byte

Cucaracha je tiež pomerne silná tekutina.Bolo to skúsenosti v žiadnom apartmáne a výsledok je pozitívny. Zničenie parazitov sa vykonáva zriedeným činidlom, ktoré šetrí lacný prípravok. Doma ho bezpečne používajte, ale musíte vybrať tie miesta na spracovanie, kde deti nechodia. Účinná Cucaracha však má globálne mínus. Nemôže sa zbaviť vajíčok. Preto je potrebné vykonať druhú dezinfekciu za pár týždňov.

Aerosólový čistiaci dom je účinný prostriedok, ale nie úplne bezpečný. Najlepšie sa hodí na boj s lôžkovými parazitmi, hovoria osvedčenia ľudí. V aplikácii je vhodné, pretože sa nemusí riediť. Stačí rozstrekovať biotop hmyzu a všetko. Aerosól tiež neruší vajíčka, ktoré sú plné vzhľadu nových "obyvateľov". Spôsobuje alergie! Napriek tomu, podľa recenzií môžeme povedať, že ulice chyby, ktoré často spadajú na dacha, neroztrhli sprej.

Ako si vybrať nápravu bez vône chýb v byte

Ak byt nemôže byť vetraný aspoň 12 hodín, potom je potrebné kúpiť lieky bez zápachu. K týmto obavám:

1. Kukurica Mashenka

2. Dust Clean House a Phenaxin

  • 3. Aerosol Combat a Reid
  • 4. Tekutina znamená Get, Delta zone, Fufanon a Xulat C25.
  • Tieto prípravky sa používajú ako doma, tak v továrňach, továrňach a iných podnikoch. Sú bezpečné v prípade, že sa dezinfekcia vykonáva podľa pravidiel.
  • Tetriks náprava pre domáce zvieratá recenzie

Možno najsilnejším liekom na ploštice v byte je Tetriks. Vykonávajú profesionálne ničenie parazitov SES. Kúpiť to nie je ľahké, môžete si kúpiť od výrobcu alebo stanice.Vôňa je silná a trvá dlho. Napriek tomu recenzie na Tetriks sú dobré. Zbavenie parazitov pomáha len za pár hodín. V takomto prípade zabije aj vajcia. Ak ho používate doma, musíte ventilovať byt po procedúre a niekoľkokrát umyť ošetrené plochy pracím prostriedkom a čistou vodou.

Raptor z ploštice pomáha - recenzie

Že tento pomocník v boji proti parazitom získal negatívnu spätnú väzbu. Skúsený povedal, že Raptor neovplyvňuje chyby a iný hmyz, okrem komárov. Môžete si ho kúpiť dokonca aj v lekárni, pretože výrobca ho zabezpečil pre osobu. Ale to nepomôže zbaviť sa parazitov. Po niekoľkých denných procedúrach zostal v byte ľudí, ktorí to zažili, s plazivými obyvateľmi.

Ako sa zbaviť ploštice v byte sami ľudovými prostriedkami

Ak doma nemôžete dezinfikovať chemickými drogami, ľudia pomôžu. Žiadny bytový hmyz sa nebojí pelyňa. Roztiahnite vetvy trávy v biotopoch parazitov, premeňte ich na čerstvé na úplné vädnutie. Môžete vylievať hniezda ploštice s vriacou vodou, zabije vajíčka. Žiadny národný recept nepoužíva ostrý zápach roztoku terpentínu, octu a kyseliny salicylovej. Nezabudnite, že tieto metódy sú bezpečné, hoci nie sú účinné. Odstraňujú iba parazity a môžu sa stiahnuť, ak ich má len veľmi málo. Po prvom potomstve sa ľudské metódy nemôžu zbaviť. Sú vhodné na prevenciu.

Recenzie o najefektívnejšom lieku na domáce domáce domáce domáce zvieratá

Recenzia ľudí rozdelila prvé miesto medzi liekom Get a Tetriks. Obe tieto lieky sú pre ľudí bezpečné pri dodržaní pravidiel liečby.Pomáhajú zbaviť sa aj veľkých rodín ploštice. Liečivo ničí vajíčko. Tam sú recenzie, ktoré hovoria, že byt bol obývaný parazity na mnoho rokov, a boli umiestnené aj v trhlinách stien. Po dvojnásobnom použití týchto liekov neprežil žiadny hmyz. Po 3 rokoch sa chyby už nezobrazovali. Cena týchto kvapalín nie je malá, ale je lepšie kúpiť raz, než minúť peniaze na jednorazové metódy.