Orodje klopoveron posteljo bugs

Julij 2019

Video: Ultimativno Orodje - [Testura #2] - Vipava Outdoor Trail Tool (Julij 2019).

Anonim

Klopoveron - nástroj proti ploštice domácu produkciu, čo v tomto prípade je obrovský úspech v Európe av Spojených štátoch (v zahraničí predáva pod názvom "ploštíc Killer Pro").

Pred rokom 1991, liek bol prakticky neznámy pre masy, a teraz je možné zakúpiť len v špecializovaných internetových obchodoch, ktoré pracujú priamo s výrobcom.

Je zaujímavé,

Javí Klopoveron bol vyvinutý v roku 1987 sovietski vedci, a od tej doby bol uznávaným lídrom vo svete. Prvý test bol vykonaný na drogovej ponorky "Olga", ktorá bola veľmi zamorené plošticami. Klopoveron nečakané pre námorníkov a vedci sami úplne zničené ploštíc. Od tej chvíle, oceľ používané vo všetkých druhov vojsk, čo značne uľahčilo život armáde. obchodné tajomstvo vedené vedci v tajnosti. A konečne, v roku 1991, námorníci prišiel do Amsterdam Klopoveronom zdieľané s pobrežným hotela. Veľmi skoro som sa dozvedel o prášku na celom svete.

Je potrebné poznamenať, že vzhľadom na jeho účinnosť Klopoveron relatívne drahé: priemerná cena za 250 gramov prášku 1,800 rubľov.

Zloženie lieku a zásada

V rámci výrobcu lieku určuje nasledovné položky:

  • biologického činidiel;
  • bunky zvierat;
  • jed s molekulárnym vzorcom C51H32N2O8 - má za následok, že paralyzuje systém svalov hmyzu.

Približne hodinu po kontakte s agentom chyba zomrie. V tomto prípade je liek prakticky neškodný ľuďom a teplokrvným živočíchom.

Prehľad pripravovaných Klopoveron

Revízia №1:

"Ak chyby sú už pomerne dostal, rozhodol si na internet vychvaľovaný Klopoveron taký, aký je, samozrejme, nič nehovorte, ale vaše zdravie a pokoj oveľa drahšie balík dorazil.. od Moskvy asi týždeň, okamžite spracované a čakali na výsledky. Aby som bol úprimný, neveril svojim očiam. Stačí večerné chyby sami začali liezť zo všetkých trhlín a umierajúce na podlahe. To bola podívaná! ani jeden liek nie je zďaleka dal Vezmite Clovorone - rozhodne to nebude ľutovať. ".

Šavol, Tomsk

Prehľad №2:

"Je to najúžasnejší nástroj je veľká škoda, že Klopoveron kúpiť na Ukrajine je takmer nemožné, aby mali čistiť celý internetový obchod, dierovanie informáciu, nie všetky z Ruska … prijatá nám dodať, ku komunikácii s colnej požiadal kúpiť jej priateľ, ktorý je na služobnú cestu do Ruska odišiel hľadal, a hovorí, že kde kúpiť Klopoveron v Moskve -.. skoro nikto nevedel, ale keď som sa dostal vytúženú prostriedky radosť nepoznala medzí spracované.. dôkladne celý byt vrátane obľúbených miest. Tiché paraziti čestní - ani rukavice nie sú oblečení, zabudol som, že neviem, že existuje nová generácia jedov, ale chyby sa nestanú zajtra Všeobecne "

Vasily, Berdyansk

Prehľad №3:

..! "Dobrý deň, chcel som sa podeliť o skúsenosti s ich boji s ploštice domácej. Použil som žiť v Moskve, v komunálnej a aké chyby poznal z vlastnej skúsenosti. Po presťahovaní do Spojených štátov si myslel, že by ich nikdy neuvidí nič viac. Ale bolo to tam.Títo paraziti sa objavili v novom čistom výšine, kde nie sú žiadne trosky, všetko je vždy doslova olizované, aby svietilo! za najlepšiu prípravu v Rusku, som vedel, že bol nazývaný Klopoveron, a my sme ho vyrábajú iné spoločnosti, obal hovorí: "Ploštica Killer Pro". Musím povedať, že náprava je veľmi dôležitá. Na rozdiel od ostatných insekticídov funguje Clovoron od štípanice prvýkrát, nevracajú sa znova. Ak sa náhle dostanete takým útokom, pokúste sa nájsť len tento prostriedok. Snažil som sa veľa, ale ešte lepšie nevidel "

Marina, Santa Rosa (CA)

Prehľad №4:.

" Ale v našej výškovej podkroví opravená a odvtedy všetky chované chýb. Neviem, ako je to spojené, ale napokon si všetci nájomníci všimli. Oh, ako sme ich jednoducho nezranili. A Dichlorvos, Masha a varená voda … škaredé. Creep sám, ako nový. Bol som taký strach, že som už premýšľal o zmene bytu a odtiaľ som sa odsťahoval. Vďaka Bohu, jeden z susedov nám dokázal poradiť s práškom Clovoron. Spočiatku boli skeptickí, pretože predtým mali čas vyskúšať veľa peňazí. Ale tentoraz to nebolo. Vylial cez praskliny, rohy, položil na posteľ malý prášok - ráno sa videli početné mŕtvoly ploštic. Neboli sme šťastní, ale len sme plakali radosťou. Naliehavo začali behať okolo svojich susedov a odporučiť všetkým všetkým. Neverte tomu - naše úsilie čoskoro oslobodilo celý dom. My sami priamo znaky cítil. "

Alex a Anna Savinov

Návod na používanie drog

Veľkou výhodou lieku Klopoveron je jeho nízka toxicita pre človeka a teplokrvných živočíchov. Samozrejme, nemôžeme sa vyhnúť priamemu kontaktu s jedom, ale v náhodnom poradí Získanie malého množstva nič sa nestane.

Taktiež je dôležité správne spracovať miestnosť. To prispeje k dosiahnutiu najlepšieho efektu.

Clovorone sa predáva vo forme prášku, avšak profesionálne dezinsektory niekedy používajú v mikrogranulách rovnakú látku. Prášok môže byť rozpustený vo vode a táto maska ​​rozširuje zhluky ploštice. Je tiež možné vykonať suché ošetrenie - jednoducho posypať tam, kde sú najčastejšie chyby.

Pred spracovaním musíte skrývať rôzne predmety pre domácnosť, jedlo, oblečenie. To sa robí, aby sa zabránilo usadzovaniu prachu insekticídov. Z toho istého dôvodu sa odporúča použiť masku, rukavice a ochranný odev s dlhými rukávmi. Je obzvlášť dôležité dodržiavať tieto požiadavky pri práci s práškovou formou.

Prehľad

"V poslednej dobe sa pokúsil Klopoveron. Nástroj je dobré, ale musí byť tiež zvyknutí ho používať. Vzali sme si prášok, roztrúsených po celom byte. Potom, čo som si myslel masky sa nosí, takže Klopoveronom inhalovali, a všetky šaty boli v tomto jemný prach Hoci to môže byť bol som neopatrný, neviem všeobecne platí, že moja rada je -.. šaty tak, aby nebolo ľúto, že som po tomto prípadu bol otrávený, ale človek nikdy nevie, ako to funguje. - všetci rovnaký jed A všetky chyby sú mŕtvi. ".

Oleg, Mytishchi

Spracovanie sa vykonáva v miestach, kde ploštíc, a v celom byte zákutí: zadnej steny nábytku, sa soklom, obrazových rámov, sedacích súprav a rošty, pod parapety a okolo predajní.

Plochu môžete použiť po spracovaní ako zvyčajne, ale nemôžete vyliečiť ošetrované miesta alebo krok na nich s bosými nohami. Podlahy musia byť umývané tretí deň, počas tejto doby zomrie celá existujúca populácia ploštice.Je možné, že za pár týždňov bude potrebné liečbu zopakovať. To bude potrebné urobiť v prípade, že byt prežil vajíčka chyby.

Cloveron je veľmi silný a účinný prostriedok, ktorý sa používa po celom svete. Môže sa použiť aj vtedy, ak je byt silne znečistený, keď iné zariadenia už nefungujú.

Unikátna kombinácia zložiek umožňuje zabiť hmyz v priebehu niekoľkých hodín a zabrániť nárastu populácie ploštice. Bohužiaľ, v našej krajine je dosť ťažké ho získať a v masovom predaji ešte nie sú žiadne peniaze. Kúpiť v Kyjeve Clover nebude ani vyjsť, okrem toho, že je objednaný v špecializovaných ruských internetových obchodoch.

Užitočné video o voľbe správnych prostriedkov ploštice

A to je v skutočnosti vyzerajú sami ploštice a ich larvy