Kako se znebiti bedbugs folk pravna sredstva

Julij 2019

Video: Kako se Znebiti Mozoljev in Bunkic (Julij 2019).

Anonim

Úplná kontrola hmyzích škodcov ľudí vymysleli veľa receptov, ktoré by mali byť čo chyby zmizne bez stopy. Ale ak niektoré z nich naozaj fungujú, potom niektoré sú čisté mýty a nemajú ani placebo účinok.

Chov chyby ľudové lieky - hlavne zábava pre veľmi striedmo a iba tak dlho, ako parazity nie sú v dostatočnom množstve bude dariť a začne trápiť rezidenti priestor pre skutočné.

Tradičné metódy, ako sa zbaviť chýb v dome

Ak Domáce chované chyby, úplne prvá vec, ktorú treba urobiť - objektívne zhodnotiť situáciu. Ľudské prostriedky na odstránenie chýb v posteli sú účinné v prípadoch, keď paraziti vedia málo a kde presne sa nachádzajú.

Všeobecne platí, že zbavovanie sa domácich liekov je dosť ťažké, pretože vo väčšine prípadov tieto finančné prostriedky nezničia, ale len odradzujú parazity.

, ale ak sa rozhodnete kúpiť ready-made insekticídy a použiť nejakú účinnú ľudový liek pre chyby, a potom uvidíme, čo sme, tak povediac "v prevádzke".

Hlavnými metódami na boj proti chybám dnes sú:

 • Mechanická metóda je bežné používanie vysávača a tenisky.
 • Účinky vysokých teplôt. Ľudské rady navrhujú vyzdvihnúť nábytok s chybami na mrazoch alebo horení hmyzu s parou a strmou vriacou vodou.
 • Pelyň a drevo, rozložené okolo bytu a odpudzujúce chyby s ich vôňou.
 • Chemická vonné kvapalina: roztoky terpentín, petrolej a naftalén, kyselina salicylová, denaturovaný lieh, petrolej, letectvo tekutiny a ocot..

Prehľad

"Keď nám susedia povedali, že boli ploštice, bol som v panike Máme malé dieťa bojí otočiť bytových chemikálie Rozhodli sme sa použiť mojej babičky recept. - roztrúsených po všetkých miestností čerstvým pobočky paliny neviem. pomohlo nám to, alebo nám chyby jednoducho nedosiahli, ale nevidím jediného parazita. "

Anastasia, Kaliningrad

a Tansy Wormwood ploštice

Wormwood - horká bylina s štipľavým zápachom, ktoré ľudia bežne tolerovať. Rovnako ako mnoho iných ľudových liekov na posteľné chyby, palina vydesí hmyz primárne s vôňou .

Paraziti nemajú radi vôňu tejto byliny, ale nezomrú alebo utekajú z bytu. Maximálne, ktoré možno dosiahnuť, je istá pokojná chvíľa. Ale keď sú hladovci opäť hladní, horká aróma pelynec ich nezastaví.

Tansy je ďalším národným prostriedkom na odstránenie štítu v bytovom dome. Jedná sa o jedovatú rastlinu so žltými kvetmi, ktoré sa objavujú len v lete. Počas tohto obdobia je potrebné ich kríky zbierať a sušiť. Spôsob aplikácie je nasledovný: šírenie tansy na miesta, kde žijú chyby. Môžete ho umiestniť priamo pod posteľný matrac pod zadnú časť gauča. Bedbugy nemôžu tolerovať štvrte s touto rastlinou a jednoducho utiekli.

Tansy je toxický, takže ho nemôžete nechať vo verejnej sfére pre deti a zvieratá. Pri používaní výrobku je potrebné pravidelne vetrať miestnosť.

Nemôžete povedať, že náprava je zbytočná, ale nemôže byť tiež nazývaná všeliek.Chyby, pocit podráždenia, naozaj zmiznú - ale kde? Budú sa snažiť nájsť čistý kútik rastliny, možno len v inej miestnosti.

Tansy, ako palina, je dobrý nápad, aby sa zabránilo vniknutiu štrkotvorcov do domu. Navyše bude zameraná proti radu domácich parazitov (šváby, blchy).

Dokonca aj tansy funguje dobre, aby vyčistilo ploštice, ktoré sa nachádzajú v určitej zóne. Napríklad, môžete si ho usporiadať v posteli a rozptýliť sa a nezabúdať na otvorenie okna na noc. S najväčšou pravdepodobnosťou sa táto nočná chyba nebude obťažovať.

Riešenie octu od štrkotvorcov

Medzi obyčajnými ľuďmi je taký populárny liek na ploštice ako obyčajné riešenie octu veľmi obľúbený. Táto popularita je spôsobená nízkou cenou drogy a jej dostupnosťou, ako aj bezpečnosťou pre ľudí.

Stojí za to vedieť, že ocot, ako voňavé bylinky, na chvíľu len vyháňa štíty a prakticky nepoškodzuje ich životy. Aby ste dosiahli tento výsledok, musíte starostlivo a starostlivo spracovať každý centimeter povrchu a venovať mu veľa úsilia.

Používa sa intenzívnejšie riešenie octu, tým účinnejšie je proti chybám. Dá sa povedať, že to predstavuje rovnaké nebezpečenstvo pre hmyz ako pre človeka: je fatálne len vo veľkých množstvách.

Ocot sa ukázal ako dobrý profylaktický. Môžu spracovávať možné miesta prenikania hmyzu - obvod okien, parapety, trhliny v stenách, ventilačné šachty. Avšak kvôli rýchlemu poveternostnému vplyvu sa liečba musí opakovať pomerne často.

Ocet sa najlepšie používa spolu s inými chemikáliami. Existuje niekoľko podobných receptov:

 • Mix octu, 90% alkoholu a naftalénu v rovnakých častiach.Táto zmes funguje iba pri priamom údere na hmyz a môže byť použitá ako alternatíva k aerosólu pri detekcii parazita.
 • Ocot s odvarom pelyňa - výborný prostriedok na prevenciu, odpudzovanie chýb s ostrým zápachom. Aj oni by mali zvládnuť možné spôsoby prenikania hmyzu.

Rating:

"Po dlhú dobu premýšľal o tom, ako priviesť ploštice ľudových opravné prostriedky No, nie ako ja dáva jed inú chémiu, potom vnúčatám dýchajú suseda odporúča všade posypeme octom prvú noc druhu chýb nebol, a potom vystúpil … znova. a zápach bol hrozný. objednal som syna mesta nakúpiť niečo dobré z týchto parazitov. Priniesol "popravčej", bol ošetrený a viac ako každý živý hmyz nevidel. "

Sofia Petrovna, Krasnohrad

Ako sa zbaviť ploštice domácej pomocou chemických roztokov

v verejnej sfére existuje veľa chemických roztokov, ktoré je možné taktiež použiť v boji proti ploštice.

Treba mať na pamäti, že sa jedná o radikálny a toxické ľudové lieky proti chybám, ktoré môžu byť pre človeka aj zvierat veľmi nebezpečné. Odborníci neodporúčajú používať ich samostatne kvôli vysokému riziku otravy. Medzi nimi:

 • Meth. Čistý denaturovaný olej účinne pôsobí proti živým štípaním, ich vajíčkam a larvám. Ak teda presne viete, kde sú chyby, môžete ich bezpečne napiť denaturovaným alkoholom. Hmyz okamžite zomrie. Nemá zmysel ich liečiť povrchmi. Pri práci je potrebné dbať aj na protipožiarne opatrenia, pretože metanol je horľavý.
 • Amónny alkohol. Bedbugy nemajú radi zápach amoniaku. Môžete ju naliať do tanierov, ktoré sú potom umiestnené v blízkosti miest preťaženia hmyzu.Ďalšia verzia zmesi: 150 g denaturovaného alkoholu, 40 g benzénu a 10 g amoniaku. Samozrejme, kvapalina na tanieriky nesie smrteľnú hrozbu pre domáce zvieratá.
 • Kerozén, naftalén, krezol. 10 g naftalénu a 100 ml krezolu sa rozpustí v 200 ml petroleja, potom sa zmes naberie štetcom a použije sa na ošetrenie biotopu ploštice.
 • Terpentín, kafr. 10 ml terpentínu, 15 ml petroleja, 100 ml vody a 300 g tekutého mydla alebo 100 ml etylalkoholu a terpentínu, 5 g kafru. Tieto kvapaliny sú veľmi toxické a tiež sa používajú na ošetrenie priestoru v blízkosti hniezda štípaní.
 • Letecká kvapalina. Používa sa v čistej forme, ako denaturovaná, na manipuláciu s hniezdami.

Dôležité!

Všetky domáce chemické riešenia na boj proti chybám sú veľmi toxické. Niektoré zmesi môžu spáliť gumené rukavice a pokožku rúk alebo poškodiť dýchacie cesty. Pred začatím prípravy zmesi a ošetrovania pripravte najspoľahlivejšie ochranné prostriedky.

Zničenie ploštice domácimi ľudovými prostriedkami je dosť komplikované a niekedy je to nemožné. Účinok sa dosiahne iba vtedy, ak je počet parazitov malý a celková infekcia v byte nie je úplná.

Napriek tomu domáce opravné prostriedky proti chybám by nemali byť úplne zľavnené. Môžu byť vynikajúcim doplnkom k pôsobeniu hlavného insekticídu a taktiež slúžia na zabránenie prenikaniu štrkotvorcov do domu.

Aby sa úplne a nakoniec stiahol nepríjemný hmyz z priestorov, najvhodnejšie riešenie by bolo obrátiť sa na desesluzhba alebo kúpiť insekticídy prispôsobené na domáce použitie a zničenie ploštice. Z moderného spôsobu, napríklad, môžete venovať pozornosť príprave z ploštice Get, vytvorené technológiou mikroenkapsulácie, veľmi efektívne a prakticky bez zápachu.

Ako sa môžete zbaviť samých seba a aké nuansy by ste mali vziať do úvahy

Zničenie ploštice: najúčinnejšie prostriedky