Kdo ugriz posteljo hroščev

Julij 2019

Video: Lifestyle Christianity - Movie FULL HD ( Todd White ) (Julij 2019).

Anonim

Ploštica uhryznutie všetci ľudia bez ohľadu na pohlavie alebo veku, ale existuje niekoľko dôvodov, prečo to ženy a deti sú náchylné k napadnutiu parazitmi častejšie.

V prípade, že ploštice nemajú čas na chov a nočnej hrýzť dospelého muža, potom kvôli prísnejšie koži mužov môže jednoducho nevšimol stopy po uhryznutí a nie upozorniť na svrbenie.

NAŠICH ČÍTAČOV ODPORÚČAME! V boji proti chybám našim čitateľom odporúča odpalovač odmietnutia škodcov. Elektromagnetická a ultrazvuková technológia so 100% účinnosťou sa vyrovná s ploštice, švábmi a iným hmyzom. Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov. Prečítajte si viac tu …

Fakt: počas dňa sa hmyz nevystavuje a skryje sa na tmavých miestach. Krmivo, paraziti vychádzajú len s nástupom tmy. Najvyššia intenzita uhryznutia sa odohráva od troch do sedem ráno.

Existuje celý rad funkcií, na ktoré sú hmyz vybraný pre úlohu obete alebo takáto osoba:

  • Medzi najčastejšie hmyz hrýzť ľudí s tenkou šupkou. Vďaka tenkejšej epidermis sa vôňa krvi šíri rýchlejšie a silnejšie. Škodcovia budú masívne nasmerovaní na taký zdroj príjemnej arómy pre nich;

  • Tiež hladká a mäkká pokožka sa ľahšie pohybuje a ploštice sa ľahko prenikajú s ich proboscis. A to znamená, že ženy a deti častejšie zaútočia na hmyz;
  • Hmyz dáva prednosť ľuďom, ktorí spiaci bez pyžamu a nekryjú sa za prikrývkou.

Zaujímavé informácie: existuje mýtus, ktorý hovorí, že chyby najčastejšie uhryzujú zástupcov prvej a druhej krvnej skupiny a iní neútočia. Tento mýtus súvisí so skutočnosťou, že tieto dve skupiny sú najbežnejšie, a preto ich nositelia sú častejšie napadnutí.

Chýb v posteli nemôže ovplyvniť ľudí, určovať ich podľa pohlavia, krvnej skupiny alebo veku, sú jednoducho priťahovaní vôňou krvi. Preto sa domnievam, že paraziti neškrtili všetkých ľudí, je zle, len z nejakého dôvodu môžu byť niektorí ľudia zraniteľní voči ich uhryznutiu.