Razkuževanja storitev v stanovanju - dezinfekcijo posteljnih stenic

Julij 2019

Video: The Great Gildersleeve: Town Is Talking / Leila's Party for Joanne / Great Tchaikovsky Love Story (Julij 2019).

Anonim

Malý hmyz môže priniesť veľa problémov v byte. Preto je včas možné vykonať ich zničenie. Dôvodom pre potrebu vyhladzovanie je, že parazity môžu uhryznúť človeka, lebo sú nositeľmi rôznych infekcií a nákazy.

Pre boj s mravcami, švábmi a hlavne s bugmi je lepšie zavolať profesionálnej osobe. Špecialista bude vykonávať spracovanie bytov, ktorá bude účinná nielen proti posteľ chyby, ale aj proti šváby alebo iné hmyz žijúci vo vašej oblasti.

NAŠICH ČÍTAČOV ODPORÚČAME! V boji proti chybám našim čitateľom odporúča odpalovač odmietnutia škodcov. Elektromagnetická a ultrazvuková technológia so 100% účinnosťou sa vyrovná s ploštice, švábmi a iným hmyzom. Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov. Viac informácií tu …

Než si objednáte služby firmy, ktorá bude vykonávať dezinfekciu bytu, je potrebné pripraviť bývanie pre riadenie. Táto udalosť sa skladá z nasledujúcich: Odporúča sa, aby sa odstránili všetky jedlé položky v chladničke, riady a veci umiestnené v zapečatených schránkach, prestieradiel a záclon poslať do čistiarne.

Koľko stojí firma za dezinfekciu bytu z ploštice?

Na spracovanie sa používajú špeciálne nástroje. Od výberu drogy nakoniec závisí od nákladov na prácu. Cena je tiež ovplyvnená dostupnosťou záruky a skúsenosťami špecialistov.

Typy bytových dezinfekcií od domácej domácej domácnosti

Dnes existuje niekoľko možností liečby s rôznymi nákladmi. Spôsob, akým dezinfekcia ploštice a iného hmyzu závisí od konkrétnej spoločnosti, jej skúseností.

Liečba miestnosti môže byť ohnisková a preventívna. Druhý sa z času na čas zabráni vzniku hmyzu v miestnostiach, kde je vysoká pravdepodobnosť ich reprodukcie.

NAŠICH ČÍTAČOV ODPORÚČAME! Aby sme sa zbavili klapiek, naši čitatelia odporúčajú odpalovač odpudzujúceho škodcu. Prevádzka zariadenia je založená na technológii elektromagnetických impulzov a ultrazvukových vĺn! Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov. Viac informácií tu …

Alopecia sa vykonáva v strede epidémie a je rozdelený do prúdu (udržiava konštantnú krbu) a záverečný (vykonáva raz, keď sa presunie pacienta do iného miesta po obnove).

Ako dezinfekcia bytov ploštice

Až po predčistenia by sa mohli vykonávať dezinfekciu bytov od ploštíc. Špecialista, ktorý poskytne svoje služby, začne používať prostriedky na postrek proti hmyzu na povrchoch. Mimochodom, náklady na službu závisia od oblasti spracovania. Po prvé, zničenie sa vykonáva na koberce, sokly, postele, parapety. Parazity môžu žiť v kĺboch ​​tapetu, pod odkvap, a tak ďalej. E.

V súčasnej dobe, v každom prípade, môžete zničiť hmyz v dome špecializuje novej prostriedky bez zápachu a bez stopy.Moderná technológia na ničenie úplne škodlivých organizmov je bezpečná pre ľudské zdravie a bývanie v priestoroch zvierat. Liek sa zriedi vodou a postrieka sa.

Ako pripraviť byt na dezinfekciu od domáceho štrku

Pred objednaním služieb a kontrola hmyzu začne pracovať, je potrebné vykonať predbežné spracovanie. Všetky potraviny musia byť čistené v chladničkách alebo na balkóne. Miska by mala byť zložená do nočného stolíka. Vo veľkých baleniach položte veci a posteľ.

Dôležité: Technológia kontroly hmyzu je pre ľudí a domáce zvieratá neškodná, ale môže sa stať tak pre plazy, obojživelníky a ryby, tak rýchlo pokryje akvária filmom.

Tepelné spracovanie by sa malo vzťahovať na veci a bielizeň. Aj hygienické prostriedky skryť. TV a ďalšie zariadenia, strach z vlhkosti, kryt.

Procedúra na dezinfekciu bytov z ploštice

Tento postup pozostáva z troch fáz:

  • predbežná úprava,
  • správna dezinfekcia,
  • čistenie s vetraním.

Odborné služby - to je druhá fáza, takže náklady znamenajú len dezinsekciu alebo deratizáciu. Po ukončení procedúry by mala byť miestnosť zatvorená na tri hodiny. Potom je to päťhodinové vysielanie. Čistite lepšie s domácim mydlom, je lepšie umývať všetky jedlá, ale podlahy v ten istý deň nemôžete umyť.

Najpravdepodobnejším rozhodnutím nie je stráviť noc v byte po dezinsekcii ploštice. Ak však nemáte možnosť stráviť noc na inom mieste, nebojte sa, pretože moderné prostriedky a prípravy na zabíjanie chýb, ktoré používajú profesionálne firmy, ktoré zaručujú ich prácu, nie sú pre človeka nebezpečné.Jediná vec, ktorá sa môže prejaviť, je alergia, takže ak vidíte symptómy vo forme svrbenia, začervenania a opuchu na koži, ihneď kontaktujte svojho lekára.

Náklady bytov Dezinfekcia ploštice domácej - priemerná cena v Moskve a Moskovská oblasť

Dôležitou otázkou - cena dezinfekcia ploštice v byte v Moskve a ďalších mestách.

Náklady závisia od počtu izieb v apartmáne a konkrétnej servisnej spoločnosti. Takže môžete požiadať o pomoc v mestskej službe nemocničnej stanice. Pre spracovanie jednej miestnosti v meste Moskva, cena je stanovená na 1800 rubľov, a pre päť z rovnakých izieb - 2700 rubľov.

V súčasnosti môžete využívať služby iných spoločností, ktoré dokážu túto prácu vykonávať aj veľmi kvalitatívne. Koľko je za nich cena? Ak chcete odstrániť parazity, musíte zaplatiť asi 1400 rubľov za "odnushku".

dezinfekcie náklady ploštice v byte Petrohrad

Nahrávanie …

Ak máte veľkú kanceláriu, ktorú chcete použiť v tejto veci odborníkmi a sú pripravení sa s tým vysporiadať v pravidelných intervaloch, potom sa prvýkrát cena bude 1200 rubľov, za následné - 600 rubľov (na kvadratúre 50 m2). Čím väčšia je miestnosť, tým nižšia cena za štvorcový meter (4 rubľov za meter štvorcový s 50 tisíc metrov štvorcových). Ak zistíte vzhľad domácej kolónie parazitov vo vašom byte, potom miestnosť s vami bude trvať 1000-1200 rubľov.

Profylaxia v byte od domácich domácností

Prevencia v oblasti bývania pozostáva z nasledujúcich úloh:

  • 1. Pravidelné čistenie.
  • 2. Kontrola drážok a ich plnenie tesniacou hmotou.
  • 3. Kontrola každej zakúpenej položky nábytku, kníh, vecí a posteľnej bielizne.
  • 4. Pravidelné pranie vecí.
  • 5. Oprava (v prvom rade, lepenie tapety, ktoré sa odlúpili).