Različne hroščev - kako se znebiti posteljo bugs v domu

Julij 2019

Video: Suspense: The Name of the Beast / The Night Reveals / Dark Journey (Julij 2019).

Anonim

Bedbugy sú parazitmi hmyzu, ktoré obývajú zem veľmi dlhú dobu. Ľudstvo už dlho robí všetko preto, aby sa ich zbaviť, ale predtým, než sa pristúpi k metódam boja, je potrebné ponoriť sa do témy "odrody" týchto škodcov vedieť, ako sa s nimi vysporiadať.

NAŠICH ČÍTAČOV ODPORÚČAME! V boji proti chybám našim čitateľom odporúča odpalovač odmietnutia škodcov. Elektromagnetická a ultrazvuková technológia so 100% účinnosťou sa vyrovná s ploštice, švábmi a iným hmyzom. Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov. Viac tu …

Všetky druhy domáceho štítu foto a meno

Bedbugs patria k veľkej skupine polklincov hmyzu. Vo svete existuje viac ako 30 000 druhov týchto jedincov. Nie všetky sú škodcami a parazitmi, existujú neškodné druhy a také, ktoré pomáhajú človeku jesť iný hmyz.

Podľa biotopu a výživy možno rozdeliť na tieto druhy:

- škodcovia poľnohospodárskych rastlín;

- hmyz žijúci vo vode;

- neškodné pre ľudí;

- domáce parazity krvi.

Medzi škodcov poľnohospodárskych rastlín patria druhy, ktoré sa živia rastlinnou šťavou, prepichujú stonku a kvetenstvo, obilie, bobule.

Kapusta chyba - hmyz parazit, ktorý je schopný znížiť úrodu, a v neprítomnosti boja proti nej, násobiť kolónie a zničiť celý úrodu kapusty, repky olejnej, cukrovej repy a iných rastlín.

NAŠICH ČÍTAČOV ODPORÚČAME! Aby sme sa zbavili klapiek, naši čitatelia odporúčajú odpalovač odpudzujúceho škodcu. Prevádzka zariadenia je založená na technológii elektromagnetických impulzov a ultrazvukových vĺn! Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov. Viac tu …

Bug-korytnačka, druh, ktorý dostal svoje meno kvôli mušle, miluje zimu a náročné plodiny. Je to nebezpečné nielen pre dospelých, ale aj pre ich larvy. Oni, ako dospelý, živia obilím a majú uzavretý cyklus reprodukcie.

Známe všetky odrody od detstva - bug-protector, obľúbené meno - bug-stinker, milovník malín. Ak bude odvezený, bude otrávený svojou štipľavou vôňou s bobuľami.

Medzi druhy, ktoré obývajú vodu, patria také druhy: vodomery, gladys, veslári, obrovská belostómia. Pre ľudí sú bezpečné. Všetky tieto sú pre človeka neškodné druhy.

Nie všetok hmyz je parazitmi a škodcami. Existujú aj tie, ktoré pre ľudí nevyvolávajú nebezpečenstvo alebo ublíženie. Medzi tieto odrody patrí - line bug (Graphosoma lineatum), iný názov - taliansky, podobne farebný ako Colorado chrobák. Napája sa na dáždniky.

Ďalším typom chyby - Pyrrhocoridae bezkrídle (Cifruša Bezkrídla), potraviny využíva semená a zvyšky bezstavovcov.

Foto štýly ploštice v bytí

Bloodsucking hmyz je veľmi nebezpečný nielen pre ľudí, ale aj pre zvieratá. Parazitize v domoch a apartmánoch vedľa osoby. Počas dňa sa skrývajú, útoky v noci, keď ich obete sú najmenej chránené. Ich kousnutia spôsobujú nielen alergie, ale môžu prenášať infekcie. Ako sa zbaviť domácich domácich domácich škrečkov je veľmi ťažké.

Druh fotografie ploštice

Ľudia existujú tri typy domácich ploštíc ( postieľka, obliečky, nábytok ), ale v skutočnosti je to jedna a tá istá škodca, o jeho lokalite je veľmi flexibilný.

Rôzne ploštice - dôvody pre vzhľad a rozmnožovanie v byte

Rôzne domáce štěnice, jeden, ale v ľuďoch verí, že sú - posteľ, nábytok, bielizeň. Je to jeden a ten istý druh parazita. Takéto ľudové mená im boli dané v biotopu chyby.

Vyzerajúci vzhľad fotografie vo zväčšenom rozlíšení

Vzhľad pripomína kliešte. Majú malé, hnedé, priehľadné telo, dĺžka hladového stavu je 3 mm, v plnom rozsahu - 8 mm.

Aké sú príčiny výskytu domácich plošticových štípaní v byte a odkiaľ je možné ich vziať:

  • môžu pochádzať od susedov cez ventilačný poklop.
  • Ak sa aspoň v jednom apartmáne v dome preruší, môžeme predpokladať, že celý dom je infikovaný
  • zvieratá môžu byť prinesené do bytu;
  • Vy alebo jeden z hostí ho môžete priniesť zo všetkých verejných priestorov
  • z práce, knižnice, domova atď.;
  • nakupovať spolu s nábytkom, nielen starým, ale aj novým;
  • sa môžu objaviť dokonca aj v dokonale čistom byte.

Vzhľad jedného jednotlivca vo vašom byte znamená vzhľad celej kolónie. Jeden z najnebezpečnejších parazitov pre človeka je posteľ.

Ich reprodukcia nastane rýchlo. Nezávisle bojovať s ploštice v domácich podmienkach veľmi ťažko.

Spôsoby boja proti chybám doma

Existujú tri spôsoby, ako bojovať proti domácim chybám: mechanické, fyzické, chemické.

Najefektívnejším spôsobom je chémia.

Aby ste sa zbavili doma, musíte najprv nájsť svoju chybu v byte. Miesta pre byt, dom, lôžkoviny - to sú úzke, tmavé, teplé miesta - v nábytku, pohovke, za skriňou, v okenných rámoch, sokly, spacie miesta zvierat,atď. parazit lôžka sa skrýva vo švíkoch, môže prebývať a reprodukovať aj na čistom posteli. Ak chcete nájsť chyby v posteli, musíte prejsť všetkým bielizňou, dokonca aj čisté v skrini.

Keď ste našli chybu, vyberte chemikáliu a pokračujte v boji. Najlepší účinok sa dosiahne, ak kombinujete tri metódy súčasne.

Ako sa zbaviť posteľ chyby v domácej ľudových prostriedkov

populárnych spôsobov, ako sa zbaviť chýb v domácnosti patrí: použitie bylín paliny a Tansy. Oni vystrašujú, ale nemajú otrávenie, takže vzniká otázka: kde sa škodcovia odchádzajú? V ďalšej miestnosti alebo v inom apartmáne?

Používajte tvrdú chemikáliu - petrolej, naftalén, terpentínové roztoky, kyselinu salicylovú, metylovaný benzín, kerozín, leteckú kvapalinu a ocot. Týmto spôsobom spracovávajú biotopy, ich možnú penetráciu a umiestňujú ich do kontajnerov v okolí bytu.

Všetky chemické, domáce opravné prostriedky sú veľmi toxické! Pri ich používaní by mali byť deti a zvieratá chránené, spoľahlivá ochrana rúk (pretože si odoberú rukavice) a malo by sa použiť dýchanie.

Ľudová tepelná cesta, ako sa zbaviť ploštice - vyberať nábytok pre mráz alebo zaparený vriacou vodou a parou.

Aby ste sa zbavili lôžka, domácich parazitov, odporúčame vrieť posteľ, opatrne žehliť švy železom.

Bežné chyby v boji proti podráždeniu krvi sú neefektívne chemické látky alebo ste našli celú kolóniu. Rýchlo si zvyknú na chémiu, takže stojí za to používať spolu s ľudovými metódami.

Obrázky posteľ chyby

osvedčeným liekom pre ploštice domácej - moderné metódy boja proti

Loading …

Hoci mnoho rôznych ľudových postupy majú byť vedomí, že sú účinné iba v prípade malého množstva škodcov vo svojom byte alebo na profylaxiu.Napríklad rozložte bylinky vo ventilačnej šachte, na parapete, kde môžu vstúpiť do domu, potom, čo ste ich ošetrili ocotom.

Môžete sa zbaviť spoľahlivo a rýchlo z domu, postele, môžete používať len moderné metódy boja. Majú strašlivé meno - insekticídy alebo zavolajte na dezinfekciu.