Komentarji o uporabi ekokiller pomeni posteljo bugs

Julij 2019

Video: Ljubljana TV - 27.07.2018 (Julij 2019).

Anonim

Hoci reklama a hovorí o spôsoboch cností podrobne ploštice Ekokiller, ale stále recenzie skutočných obyčajných ľudí nazývajú najväčšiu dôveru a čo najdokonalejšie pochopenie toho, čo čakajú z používania tohto lieku v praxi. A situácia sú veľmi odlišné, vrátane veľmi pokročilých prípadov, keď ploštice v miestnosti tma a už nemôžu byť zničené bežnými insekticídy (dichlórvos, malation, a tak ďalej. N.).

Nasledujú komentáre obyčajných ľudí o tom, ako používať Ekokiller praxi zabiť ploštice.

Vašu spätnú väzbu môžete nechať aj v spodnej časti stránky v poli s komentármi.

"Ploštica som našiel v sedacích súprav v dvoch miestnostiach. A predtým, syn podráždenie kože začala, myslel som si, že sa jedná o alergiu na niečo. Dokonca aj dermatológ ísť. A ja som našiel tieto tvory. Tí s ploštice skúsení, vedia, že môžu priniesť na mysli … to len nepokúsil: dichlórvos trikrát Grass, petrolej, vriacej vody, a to aj parný generátor išiel párkrát zvieratka nie je otrávené v jednej z procedúr ak si dobre spomínam, tak triasť Po tom, syn..! Hľadali len bezpečné prostriedky. "Kúpili Ecokiller:" Vôbec to necíti, cue. A čo je najdôležitejšie, že dve fľaše, ktoré sme mali dosť vyčerpať všetky parchanta vyčistiť, spracované všetky pohovky, naspodku, skrine a podlahových líšt.Štyri mesiace spali mierne … "

Natalia G., Samara

" Pred tromi rokmi sme sa presťahovali do bytu, starého domu Stalina. A celú dobu to bolo normálne, žiadne šváby, ploštice a chyby. A potom chyby prišli zo susedov - alkoholikov. A z nejakého dôvodu jedli len ja, ale nedotýkali sa mojej ženy a detí. Prvýkrát som použil dva finančné prostriedky, EkoKiller a Dichlophos-Super. Ekokillerom spracovanie - potešenie, ale z Dichlorvos zápach strašný a metalická chuť v ústach na dva dni neprešla. Prášok z fľaše bol naliaty tenkým pramienkom do trhlín a záhybov. Takisto sa drží na zvislých plochách a potom sa ľahko odstráni vysávačom. Spracovanie prebiehalo pre dve hovory, druhýkrát som sa rozhodol pre prípad, že by som zaobchádzal s kuchyňou, kúpeľňou a toaletou, hoci tu neboli žiadne štíty. V druhom prístupe sa použil len Ecokiller. Teraz som už dávno žiadne uhryznutie, a susedia stále piť a pohrýzol osoby ísť! "<> Feedback Sergey, St. Petersburg

" Kvalita prostriedky. Funguje to. Predtým to nič nepomohlo a s EkoKillerom dva týždne odpočívali všetky ploštice! Teraz je oprava ešte vykonaná tak, aby nové neprišli … "

Peterov komentár, Moskva

" Ahoj. Chcem hovoriť o mojej skúsenosti s bojom proti chybám. Bojovali dlho, štyrikrát nazývali SES, dve z nich boli v záruke, veľa peňazí hádzali do vetra. Potom osobne zvládli všetky druhy chémie. Výsledok trval maximálne 2 týždne a potom sa chyby začínajú hrýzť s obnovenou silou, ako brutalita! Pomohli sme ekokiller, využili sme celý trojlitrový balík pre trojizbový byt. Vyliali všade štedro, aby tento efekt lepšie. Veľa štípaní zomrelo za deň alebo tri alebo štyri, usmrtené mŕtve mŕtve telá v blízkosti prášku.Ale tento prášok nezabije vajíčka ploštice, takže pre každého je potrebné vydržať a čakať, kým všetky vajcia vyliahnu z vajíčok a tiež zomrieť. Ale vec je v pohode, zabijak, všetky chyby nakoniec zabili na mieste. Dúfam, že sa zbavil navždy. "

Feedback Irina, Kazan

" Ekokiller nám pomohol zbaviť ploštíc, aj keď sa snažil toľko vecí, ktoré nejako zvlášť neočakávali. Ak chcete úplne zastaviť hryzenie, trvalo to asi týždeň. Teraz matka ošetruje pôdu v kvetináčoch od niektorých bielych malých chrobákov, zomierajú aj s rozveselovaním. "

Tamara odpovedala

" Kúpili sme si novú pohovku a ponáhľali sa. Ploštice! Nikdy som ich nevidel v živote, myslel som si, že len ukľudňujú bezdomovcov. Snažil som sa zavolať špecialistov, takže zaplavali celý byt s trochou odpadu, pohovka bola vlhká a bedbugy mali aspoň heňu. Potom oni sami boli otrávení, tento epický trval asi rok. Ecokiller radil suseda, oni sami spracovali a trochu ako úspešne. Nemuseli sme okamžite pomôcť, ale o dva týždne neskôr prestali. Pah-pah, teraz spíme pokojne. "

Komentár Cyril Semakin, Ufa

" Veľmi dobrý Eco-Killer! Akonáhle bolo všetko spracované a zabudnuté na chyby navždy. Už ich neboli vidieť. "

Galina komentár, Saratov

" Píšem dva mesiace po žiadosti Ekoillera. Nebudem popísať, čo sme prešli, keď sme sa pokúšali bojovať proti chybám - už tu sú napísané tisíce príbehov. Myslím, kto prešiel, oni sami vedia, čo to je. Z tohto manžela sme sotva rozvedení. Keď sa prvýkrát dozvedeli, mysleli si, že dnes už nie sú žiadne chyby. Chcú zbaviť sto rubľov, pomazanie, popshikat, ale tam to bolo. Z chemikálií zomrie len časť štípaných štrk a zvyšok sa ďalej dotýka živého života.A tak to bolo s každým jedom! S každým, a veľa sme ich skúšali za dva roky! Na internete som počas tejto doby čítal veľa o trápení iných, ktorí tiež žijú so štítmi. Na rovnakom mieste na internete som sa dozvedel o novom náprave na ekologické zabíjanie ploštice. Priznávam, že sme to skúšali bez veľkého nadšenia. A o zázrak! Po 5 dňoch som sa nedostal do živých chýb. Boli len mŕtvi. Od spracovania domu uplynulo viac ako dva mesiace. A vieš, stále neverím, že sme sa vyrovnali, v noci sa zdá, že sa niekto plazí na tele. Ale nie, všetko je čisté! Dobrý nástroj, chcem povedať veľké ďakujem producentom. "

Revízia of Marina, Kirov

" tráva Chyby Ekokillerom, je výsledok! Už bolo nájdených 20 kusov mŕtvych, veľkých a veľmi malých. Myslím, že by sme mali všetci nábytok rukoväť, ktorá je isté. "

Review of Victoria Ste SPb

Čo je dôležité vziať do úvahy pri použití Ekokiller

Aby bolo možné úspešne čeliť ploštice je nielen dôležité použiť ako účinný nástroj, ale tiež vziať do úvahy celý rad nuáns, čo umožňuje výrazne zvýšiť šance na úspech aj v najťažších prípadoch, keď je miestnosť doslova hemží pijavíc

Tu sú niektoré z vrcholov:.

za prvé, musíte pochopiť, že aby mohli účinne zabiť ploštice mala droga Ekokiller prokont ktirovat vonkajšie kryty parazitov. Preto proces prášok je nutné v prvom rade tie plochy, na ktorých sú chyby sa pohybujú častejšie. Dosť ďaleko, jednoducho posypeme prášok, napríklad pod posteľou, v nádeji, že všetky chyby budú ponáhľať na neho a potom sa rýchlo zomrieť.

  • Ide o dôkladné, starostlivé spracovanie všetkých miestach možné hromadenie a pohyb ploštíc je kľúčom k úspešnému boju proti nim; Ekokiller nástroj neničí vajcia chyby, takže po uvedení spracovaní, aj keď všetko dospelí jedinci sú už mŕtvi, v priebehu niekoľkých týždňov (zvyčajne do 2 až 3) vajíčok pokračujú vyliahnuť larvy.Väčšina z nich zomrie v prvých dňoch pri kontakte s práškom a nemá čas na opitosť krvi. Jednoduché uhryznutie počas tohto obdobia však možno pozorovať. Je dôležité zabezpečiť prítomnosť liečiva na povrchu počas celého stanoveného času, a to aj v prípade, že prestane uhryznúť, a pocit straty všetkých parazitov;
  • Nezabudnite, že chyby postele sú ľahko schopné migrovať zo susedov cez zásuvky, vetracie otvory a trhliny v stenách. A ak majú susedia skutočnú chybu, bez toho, aby sa prekrývali možné spôsoby migrácie parazitov, ich opätovné objavenie v ošetrenej miestnosti je len otázkou času. Preto je nesmierne dôležité, aby zblízka všetky praskliny a trhliny, ktoré môžu komunikovať so susedným byte a prieduchy dodať veľmi jemné pletivo (o veľkosti larvy chrobákov môže byť menšia ako 1 mm). V ideálnom prípade je užitočné spolupracovať so susedmi a spoločne spracovať.
  • Nezabudnite nechať svoju spätnú väzbu o použití nápravy pre chyby Eco-Killer.

Užitočné video: ako sa zbaviť ploštice s EkoKiller