Uničenje bedbugs uporabljajo malation

November 2018

Video: UNIČENJE (Annihilation) (November 2018).

Anonim

malatiónu ploštice je účinným prostriedkom, ako zabiť škodcu ak chyby prísť v dome, je potrebné vziať svoje opatrenia eliminácie. Existuje mnoho spôsobov, ako sa zbaviť parazitov, ale najspoľahlivejšie z nich je použitie karbofosu.

Opis "antiklip" znamená

Činidlo je pesticíd so strednou toxicitou. Je založená na špeciálnej látke malatión. Jeho prítomnosť robí drogu najefektívnejšou.

Činidlo má paralyzujúci účinok na dospelého hmyzu. Keď už hovoríme o larvách, jedovatá látka ničí ich škrupiny a ovplyvňuje životne dôležité orgány, čo vedie k smrti stále nerozvinutého hmyzu. Vajcia ploštice sú jednoducho spálené pôsobením jedovatého prípravku.

Naši čitatelia odporúčajú!

Aby sme sa zbavili ploštice, naši čitatelia odporúčajú odpalovač odpudzujúcu škodu. Prevádzka prístroja je založená na technológii elektromagnetických impulzov a ultrazvukových vĺn! Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov.

Čítajte viac tu …

One 30-miligram balenie karbofosa natoľko, aby plne zvládnuť jednoizbový byt

Predám malation môžu byť v obchodoch pre domácich majstrov a v obchodoch pre domácnosť, pretože sa uplatní všade tam, ako aj na účely domácnosti a na spracovanie priľahlých a záhradných území.

Karbofos sa predáva v dávkach 30 a 60 mg v koncentrovanom stave (vo forme prášku). Preto je potrebné riediť vodou. Každá droga obsahuje inštrukciu.

V boji proti ploštice karbofosom zavlažovanie celý povrch nábytku, vrátane zadnej strane, rovnako ako základňu stien a soklov

Ako na riedenie drog

 • v manuáli hovorí, že na liter vody sa zriedi asi 5 ml prípravku.
 • Kompozícia sa potom dôkladne premieša a naleje do striekacej pištole.
 • Potom môžete začať striekať drogu.

V boji proti posteľovým hmyzom karbophos zavlažujú všetky povrchy nábytku vrátane zadnej strany, ako aj suterén steny a podstavca.

POZOR!

Existujú tri účinné možnosti na rýchle zbavenie sa štítov:

 • Výzva na dezinsekciu (drahá);
 • Nákup lacného elektronického odpalovača (1390 rubľov);
 • Chemikálie (pochybný účinok).

  Prečítajte si viac tu …

  Činidlo je pesticíd so strednou toxicitou. Je založená na špeciálnej látke malatión. Jeho prítomnosť robí drogu najefektívnejšou medzi ostatnými

  Čo treba zvážiť

  Carbophos je najdostupnejšou voľbou medzi podobnými liekmi. Navyše, ak ich otrávite chrobákmi alebo inými parazitmi, náprava naozaj pomáha takmer okamžite.

  Ak zistíte, že vo vašom dome sú chyby, mali by ste okamžite konať.

  Ľahké parazity môžu byť ľahko rozpoznateľné nepríjemným zápachom.

  Drvenie chýb ručne je veľmi ťažké, najmä ak sú hladní. Dobre podávané chyby sa stávajú väčšími a akoby sa zväčšovali zvnútra, ale otravy ich podnikania sú nepríjemné.Paraziti sa zvyčajne dostanú von. Zároveň sú nenáročné a dokonale sa hodia ako v čistom, tak aj špinavom prostredí. Akonáhle príde noc, chyba sa plazi z úkrytu a napadne osobu. Jedlo trvá až 15 minút! Škodcovia žijú až 14 mesiacov. Chrbát môže naraz vypiť až 6 ml ľudskej krvi, a preto je potrebné okamžite začať otravovať hmyz s karbophosom.

  Ale existuje jedna významná nevýhoda - je to nepríjemný toxický zápach. Nie je erózia ani po niekoľkých mesiacoch. S najväčšou pravdepodobnosťou budete musieť zmeniť nábytok a vykonať opravy. Zvyčajne sa "vôňa" nerozrušuje z povrchu stien a pohoviek.

  Môžete sa naučiť ako zistiť hniezdo škrabákov a zbaviť sa.

  Ak existujú chyby v dome, je potrebné prijať opatrenia na ich

  ako tráve

  eliminovať Chovné prostriedky by mali byť založené na rozsahu problému. Ak sa rozhodnete použiť karbofos na prevenciu, koncentrácia lieku by mala byť slabá. Na boj proti parazitom je lepšie vybrať silnú koncentráciu lieku.

  Zaobchádzajte pohodlne s rozprašovačom. Výrobok je sprejovaný na všetky povrchy nábytku a vnútorných skríň. V ťažko dostupných miestach sa používajú napríklad drážky, striekacie pištole s dýzami.

  Veľká pozornosť by sa mala venovať povrchom z neupraveného dreva, kde sa usadené ploštice chrbta.

  Hladké oblasti stačia spracovať 1 čas. U absorpčných častí - valčekov alebo sedadiel sedadiel - bude potrebná dôkladnejšia manipulácia.

  Existuje mnoho spôsobov, ako sa zbaviť parazitov, ale najspoľahlivejšie z nich - použitie malatiónu

  Ako sa zbaviť ploštice (video)

  Pravidlá pre manipuláciu

  Než začnete postrek prostriedky by sa mali pripraviť a uvedenie proces ,

  1. Potraviny sa odporúča, aby boli balené v zapečatených vreciach a vložené do skriniek.
  2. Mali by ste sa tiež zmeniť na vaše domáce oblečenie, ktoré nebude desivé. Po vykonaní práce sa musí umyť.
  3. Na rukách používajte gumové rukavice a respirátor na tvári.
  4. Odstráňte všetok odpad, ktorý sa s tebou stretne na ceste. Premiestnite nábytok od soklových dosiek.
  5. Nezabudnite odstrániť zvieratá a deti z bytu.
  6. Spracovanie začína lokalizáciou umiestnenia parazitov - čalúnenie čalúneného nábytku, trhliny, sokly, vnútorné strany skriniek.
  7. Po postreku by mal výrobok opustiť miestnosť najmenej 2 dni. Toto si vyžaduje dôkladné vysielanie. Potom sa liečba opakuje.
  8. Po 2 dňoch po opätovnom spracovaní sa môže vykonať mokré čistenie. Na to sa používa roztok sódy. Neumývajte vnútorné povrchy skriniek a podstavcov.
  9. Miesto, ktoré je v kontakte s ľudskou pokožkou - kľučky dverí, spínače a okenné parapety - sú ošetrené roztokom sódy.
  10. Úplné všeobecné čistenie sa vykonáva iba po 2 mesiacoch.

  Čo robiť, ak je látka otrávená

  Ak sa karbofos dostane do dýchacieho traktu, môže dôjsť k otravám.

  Príznaky typické pre tento prípad:

  • tachykardia;
  • dýchavičnosť;
  • kvapalná stolica;
  • vysoký krvný tlak;
  • Kóma (v zriedkavých prípadoch).

  Ak pozorujete tieto príznaky, ihneď navštívte lekára.

  Skladovanie a bezpečnostné opatrenia

  Tekutý koncentrovaný karbophos je veľmi toxický a preto nebezpečný pre ľudí. Z tohto dôvodu by mal byť výrobok uložený na suchom, tmavom mieste, ktoré nie je prístupné pre deti.

  Pred riedením karbofosu vo vode používajte ochranné prostriedky - rukavice, ochranné okuliare a respirátor.

  Po nanesení výrobku dôkladne umyte ruky mydlom a vodou. Carbophos je veľmi ľahko zapálený, takže ho držte ďaleko od ohňa.

  Môžete sa naučiť, ako vyhnúť kliešte a štípanice z vankúše.

  Predám malation môžu byť v obchodoch pre domácich majstrov a sklady chemikálií pre domácnosť, pretože je univerzálne použiteľný ako pre domáce použitie a pre liečbu susedných a záhradné plochy

  Odhadovaná spotreba výrobku

  Ako hovoria odborníci, jeden 30-miligram balenie je dostatočné na úplné spracovanie jednoizbový byt. Spotreba je približne 100 mg na meter štvorcový. Ale pokiaľ ide o konečných výsledkoch konsolidácie bolo spracovanie prostriedky budú mať 2x, budete musieť kúpiť 2 balenia naraz.

  Carbophos z ploštice je účinným prostriedkom na ničenie škodcov. Účinok lieku je krátkodobý, ale veľmi silný. Ten vám ušetrí nielen z chýb, ale aj proti blchy, vši, šváby a chrobáky.