Čista hiša - vladar sredstev iz hroščev

December 2018

Video: Richard M. Stallman - Copyright vs. Community talk with subtitles (December 2018).

Anonim

Clean dom - line lieky, ako sa zbaviť ploštice domácej. Prezentované vo forme aerosólu, gélu, prášku (prach), spreje a kriedy. Bez ohľadu na formu má liek pomerne vysokú toxicitu pre ľudí. Výrobok uchovávajte na suchom a tmavom mieste.

Ingrediencie

Účinné látky obsiahnuté v prípravkoch Clean house - cypermetrín a tetrametrín. Tetrametrín paralyzuje motorový aparát hmyzu a blokuje nervové impulzy. Cypermetrín - toxická látka, ktorá má vplyv na nervový systém chyby centrálnej a vedie k úplné ochrnutie a smrť. Zničenie nastane, keď osoba kontaktuje alebo vstúpi do tela hmyzu.

NAŠICH ČÍTAČOV ODPORÚČAME! V boji proti chybám našim čitateľom odporúča odpalovač odmietnutia škodcov. Elektromagnetická a ultrazvuková technológia so 100% účinnosťou sa vyrovná s ploštice, švábmi a iným hmyzom. Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov. Viac informácií tu …

Spray Super čistý dom

Spray "Super Clean dom" je vysoko účinný proti ploštice, ale prideľuje jedovaté výpary pre človeka.

Pri práci s ním je nutné použiť respirátor a ochranné rukavice. Počas liečby by balónik mal byť udržiavaný v rovnakej dĺžke. Po návrate by sa nájomcovia nemali vrátiť do priestorov aspoň tri hodiny.

Po dokončení zničenia hmyzu je byt najlepšie vetraný.

Skutočnosť! Jeden môže aerosol Super od výrobcu Čistý dom je dosť na spracovanie bytu 80 metrov štvorcových. m

Gél

Gél proti hmyzu má najnižšiu toxicitu v porovnaní s ostatnými produktmi linky Clean House. Preto, počas spracovania, obyvatelia nemusia opustiť byt. Ale osoba, ktorá spôsobuje zničenie, odporúčame používať gumené rukavice. Na aplikáciu gélu je potrebné po malom pokuse o potenciálne biotopy ploštice. Každé dva týždne by sa mal výrobok úplne odstrániť a znovu použiť.

Dust

sťahovanie …

Rozdiely od zvyšku výrobku je, že vo svojom zložení má piperonyl butoxid (10%). Táto látka nie je nezávislým insekticídom, ale na dosiahnutie lepších výsledkov sa často používa spolu s látkami pyretroidovej skupiny.

NAŠICH ČÍTAČOV ODPORÚČAME! Aby sme sa zbavili klapiek, naši čitatelia odporúčajú odpalovač odpudzujúceho škodcu. Prevádzka zariadenia je založená na technológii elektromagnetických impulzov a ultrazvukových vĺn! Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov. Viac informácií tu …

Dust je ďalšie nebezpečenstvo pre človeka, ktorý je spracovanie, pretože častice prášku je preto lepšie, keď v miestnosti po ukončení liečby, obyvatelia nebudú obsadená počas dňa.

Liečte liek vodou s rýchlosťou 10 gramov na liter vody. Po dokončení prenasledovania je potrebné vetranie miestnosti na pol hodinu.

Sprej

Predstavuje už riedený správny pomer a pripravený k použitiu.Pre jednoduchšiu manipuláciu je sprej dodávaný v postrekovacej pištole.

Melok

Produktová rada Čistý dom je tiež prezentovaný vo forme kriedy. Jeho zloženie je totožné s ostatnými prostriedkami, líši sa iba spôsobom, akým sa používa. Plynulé spracovanie sa môže robiť tak, že sa kreslia čiary a rozpadajú.

Bezpečnostné opatrenia

Pokyny na spracovanie a bezpečnostné opatrenia sa môžu líšiť v závislosti od zvolenej formy výrobku.

Miestnosť by mala byť pripravená pred ošetrením hmyzu. Aby ste to urobili, musíte odstrániť všetky osobné veci, pokrmy, hračky, jedlo atď. Bez ohľadu na to, akú formu drogy používa pri návnadách proti chybám, musíte mať otvorené všetky okná. Pomocou gélu alebo kriedy môžete urobiť len s gumenými rukavicami. Všetky ostatné látky sa odporúčajú na ochranu dýchacích ciest.

Výhody a nevýhody

P Výhody línie fondov Čistý dom :

  • Cenovo dostupnú cenu;
  • Účinnosť v boji proti ploštice domácností;
  • Možnosť výberu najvhodnejšej formy lieku.

Každý výrobok má tiež svoje vlastné výhody: sprej sa ľahko používa, prach má dlhšie trvanie a gél je najmenej jedovatý.

Nevýhody prípravkov Čistý dom :

  • Opakovaná liečba je potrebná proti ploštice domácej;
  • Každý výrobok má vysokú toxicitu;
  • Hmyz môže vyvinúť imunitu.