Protivobloshiny šampon travnik: ima orodja in pravila za uporabo

November 2018
Anonim

šampón "lúka" - jedna z najbezpečnejších prostriedkov bĺch Akékoľvek šampón od bĺch z radu nástrojov na kontrolu ektoparazitov má trvalo veľmi výhodnú formu pre použitie. Šampón z blch "Lugovoi" sa priaznivo líši od ostatných insekticídov používaných na zabíjanie blch v rôznych druhoch zvierat.

Druh šampón

"Lugovoy" šampón rada bola vyvinutá špeciálne pre ošetrenie enthomosis u domácich mačiek a psov. Nasledujúce typy šampónov sa dostávajú do predajných miest:

 • "Lúka pre psy a mačky";
 • "Lúka pre mačky";
 • "Lúka pre psov z tvrdých plemien";
 • "Lúka pre psov dlhosrstých plemien".

"Lugovoy" šampón série bol vyvinutý špeciálne pre liečenie domácich zvierat enthomosis

zložení šampónu

Zoo šampóny "lúka" - to je veľmi efektívna insekticíd , s odkazom na prípravkami kontaktným účinkom. Hlavným účelom tohto lieku je zničiť blchy a kohútiku, ktoré parazitujú na domácich zvieratách. Okrem toho aktívne zložky šampónu podporujú stimuláciu metabolických procesov v koži a koreňových častiach vlasov.

Šampón Lugovoy obsahuje veľmi jemnú a modernú insekticídnu zložku z rodu syntetických pyretroidov.Neurotropný jed permethrin je jedným z najefektívnejších činidiel, ktorý rýchlo spôsobuje masovú smrť ektoparazitov. Okrem toxickou zložkou sú výťažky z rôznych bylín sú prítomné v šampóne, ktoré prispievajú k zvýšeniu hodvábne vlasy a dať mu zdravý lesk.

Naši čitatelia odporúčajú!

Ak sa chcete zbaviť bĺch naši čitatelia sa odporúča Repeller Pest-Odmietnuť. Prevádzka prístroja je založená na technológii elektromagnetických impulzov a ultrazvukových vĺn! Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov.

Čítajte viac tu …

Daisy lúka - základnou zložkou pre jed permetrínu

ako liečivý výťažky sú používané:

 • šampón pre psov a "lúke" mačiek - výťažky z harmančeka, matky a - matky a nechtíka;
 • šampón pre mačky "lúka" - obsahuje psyllium, lanolín, harmanček a koreň púpavy extrakt z;
 • zhestkoshorstnyh Šampón "lúka" skala - obsahuje lanolín, skorocel, tymián, koreň púpavy;
 • šampón pre psov dlhosrsté plemená "lúka" - obsahuje bodkovaný, šalvia, koreň lopúcha a lanolín ľubovník.

Všetky druhy šampónu od bĺch z "lúke" série majú vynikajúce čistiace vlastnosti a vynikajúce penu vo vode s nejakým stupňom tvrdosti. Šampón je veľmi ľahko umytý a príjemná vôňa dodáva zvieraťu pocit pohodlia.

Vzhľadom k tomu, "lúka" šampónu sa používajú lekárske riedke kvety

Rozsah

Napriek tomu, že šampón je určený na likvidáciu ektoparazitov zvierat, mnoho z nich sa snaží aplikovať na človeka. Je veľmi nebezpečné a môže spôsobiť najsilnejšie negatívne dôsledky pre telo. Šampón je určený na zabíjanie blchov, kliešťov a iných parazitov na psy a mačky. Vynikajúce vlastnosti čistiacich prostriedkov sú doplnené účinkom zlepšenia vzhľadu zvieraťa. Okrem toho je absolútne bezpečné pre ľudí, ktorí sa podieľajú na spracovaní zvieraťa. Na mieste implementácie je zooshampun vo forme kompozície v polymérových fľašiach 160 alebo 250 mililitrov.

Šampón "lúka" je navrhnutý tak, aby zabil blchy, kliešte a ďalšie krv sajúci parazity u psov a mačiek

Výhody a nevýhody

Medzi výhody alokovaných prostriedkov, ako sú

 • nízky stupeň toxicity pre teplokrvné živočíchy ;
 • má škodlivý účinok nielen na blchy, ale aj na iné ektoparazity;
 • demokratická hodnota;
 • doplnený biologicky aktívnymi zložkami vo forme bylín a lanolínu;
 • príjemný a nepríjemný zápach;
 • má nízku alergickosť;
 • môžu byť použité vo vode s akýmkoľvek stupňom tuhosti;
 • neodmasťuje pokožku pokožky;
 • má dlhý ochranný účinok.

, šampóny proti blchám pre domáce zvieratá (Video)

Vlastnosti použitie

Rovnako ako u akékoľvek médium, ktoré zahŕňajú silné a mocné insekticídy protivobloshiny šampón "lúka" má nejaké špecifické použitie.

POZOR!

Ak chcete rýchlo zbaviť bĺch existujú iba tri životaschopné možnosti:

 • Hovor Deratizácia služby (drahé);
 • Nákup odstrašujúci (1390 rubľov);
 • Chemikálie (pochybný účinok).

  Viac informácií tu …

  Šampón zakázané pre použitie u ľudí s a laktácie, rovnako ako šteňatá a mačiatka až tri mesiace.Pri použití prostriedkov v súlade s inštrukcií vedľajších účinkov a komplikácií všeobecne nie sú pozorované. V prípade, šampónu alebo peny na kontakte so sliznicou, prípadne mierne podráždenie.

  Vlnené infikovaná blchy musieť namočil zviera, a potom sa celý povrch rovnomerne šampón, jemne šúchal masáž. Čo vedie v procese manipulácie peny sa nechá na tele zvieraťa po dobu desiatich minút a potom sa dôkladne opláchnu niekoľkokrát. Po odstránení drogy sa vlasy musia česať s hrebeňom a vysušiť.

  Po šampón zmyť, musíte česať vlasy hrebeňom a suché

  Re-liečba sa vykonáva v súlade s entomologické dôkazmi. Všetky vrh a súvisiace položky, s ktorými zamorené blchami kontaktované zvieraťa, ktoré majú byť ošetrené šampón rozpustí vo vode alebo inej insekticídy, a potom sa prípadne premyje varnej alebo vystavená nízkym teplotám.

  Napriek bezpečnosti tohto šampón pre mužov je nutné dodržiavať osobnú hygienu a bezpečnostné opatrenia a zabrániť slizyvanie šampón zvieratá.

  Podmienky maznáčikov kúpanie (video)

  Podľa ľudí, ktorí používajú Zoo šampóny "Lúka" pre liečbu spoločenských zvierat, tento nástroj má veľmi príjemnú vôňu a nespôsobuje alergické reakcie. Okrem toho sa takéto formy špeciálnych protifetárnych fondov zvyčajne prijímajú iba pozitívnou spätnou väzbou od zákazníkov. Napriek tomu, že pre mnoho ľudí, indikátor kvality produktov z ektoparazitov je výhradne dovezené, v posledných rokoch došlo tendencia k tomu, že majitelia domácich zvierat sa začína dôverovať tuzemských výrobcov veterinárnych liečiv.Šampón "Meadow" získal mnoho pozitívnych recenzií a odporúča sa ho použiť veľa veterinárnych špecialistov.