Aerosol reid (napad) bedbugs

November 2018

Video: HyperNormalisation 2016 (November 2018).

Anonim

Jednou z najobľúbenejších prostriedkov ploštíc je sprej Raid, ktorý sa objavil na trhu skôr ako ostatní. Výrobok je určený na použitie v domácom prostredí.

Zloženie

Nasledujúce účinné látky sú súčasťou aerosólu Reid:

NAŠI ČÍTANI ODPORÚČAME! V boji proti chybám našim čitateľom odporúča odpalovač odmietnutia škodcov. Elektromagnetická a ultrazvuková technológia so 100% účinnosťou sa vyrovná s ploštice, švábmi a iným hmyzom. Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov. Prečítajte si viac tu …

 • Cypermethrin (0, 1%) je účinný insekticíd zo skupiny pyretroidov. Paralyzuje ploštice, búchajúce nervovú sústavu. Táto látka je najúčinnejšia do 24 hodín. Celková doba trvania akcie je 15 dní, pričom každý deň účinok klesá.
 • Pralletrín (0, 03%) je pyretroid s podobným mechanizmom vplyvu na ploštice.
 • Imiprotrin - zvyšuje účinok iných pyretroidov.

Princíp operácie

Nálet má vírusový účinok na parazity. Účinná látka, ktorá spadne na telo štípaní, ničí nervový systém. Infikovaná osoba prostredníctvom kontaktu s inými jedla celú populáciu.

Unikátnou vlastnosťou Reida je dĺžka trvania účinku - asi 15 dní po liečení, je to veľmi dlhé pre aerosóly.

Výhody :

 • Jednoduché používanie. Raid aerosol je veľmi ľahko použiteľný a nevyžaduje žiadnu prípravnú prípravu.
 • Vysoká účinnosť. Účinné látky rýchlo zničia ploštice.
 • Dlhodobý, nie je vlastný aerosólovým produktom, ktorý odlišuje Reid od analógov.
 • Bezpečnosť. Ak dodržiavate všetky pravidlá používania, výrobok nepredstavuje nebezpečenstvo pre ľudí a domácich miláčikov.

Nevýhody :

 • Ostrý zápach.
 • Film zostáva na povrchu, treba ho vymyť mydlom a roztokom sódy, čo neutralizuje účinok jedov.
 • Rovnako ako všetky univerzálne lieky, Reid je menej účinný ako prípravky úzkeho profilu účinku proti štítom. Hoci v prípade, že počet obyvateľov ploštice nie je početný, finančné prostriedky sú celkom vhodné na dosiahnutie požadovaného výsledku.

Príprava na spracovanie

 • Miestnosť je čistená vysávačom a vlhkou handričkou.
 • Nábytok by mal byť odstránený zo stien pre ľahký prístup k jeho zadným stenám a soklom.
 • Koberce, obrazy a iné dekorácie sú odstránené zo stien. Všimnite si kladenie vajec, musíte ich odstrániť vysávačom, potom sa na toto miesto zaobchádza s nápravou.
 • Odstráňte jemné časti z pohoviek a postelí. Umývajte posteľnú bielizeň pri maximálnej teplote, položte vankúš na ceste pár dní na ulici.

Návod na použitie

Načítavanie …

Bezpečnosť aerosólov pre ľudí a zvieratá neznamená, že sa nemusia dodržiavať jednoduché ochranné opatrenia.

NAŠICH ČÍTAČOV ODPORÚČAME! Aby sme sa zbavili klapiek, naši čitatelia odporúčajú odpalovač odpudzujúceho škodcu. Prevádzka zariadenia je založená na technológii elektromagnetických impulzov a ultrazvukových vĺn! Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov. Prečítajte si viac tu …

Podmienky používania :

 1. 1Pri postreku používajte gumené rukavice, lekársku masku a župan.Ak je miestnosť na liečbu veľká a zahŕňa dlhodobý pobyt na mieste liečby, mal by sa použiť respirátor, aby sa zabránilo alergickej reakcii v dôsledku vstupu malých kvapôčok do dýchacieho traktu.
 2. 2 Posteľná bielizeň, riad, detské hračky zabalené vo vreciach, aby sa nedostali škodlivé látky. Všetky tieto veci budú musieť byť ošetrené horúcou vodou alebo parou.
 3. 3Dpriečte nástroj len vtedy, keď sú okná otvorené.
 4. 4V miestnostiach počas spracovania nesmú byť prítomní ľudia a domáce zvieratá. Nezabudnite pokryť terárium alebo akvárium. V druhom prípade musí byť kompresor vypnutý.
 5. 5 Pred použitím pretrepte, aby sa účinné látky dobre premiešali. Udržujte v nariaslenom ramene vo vzdialenosti 30 cm od miesta aplikácie. Výrobok nestriekajte na jednom mieste dlhšie ako dve sekundy, preto sa môžu vytvárať škvrny. Postrek je podmienený špecifickým biotopom pre ploštice, rozstrekovanie do vzduchu nemá zmysel.
 6. 6Nevychávajte valce s produktom na priamom slnečnom svetle, nestriekajte v blízkosti otvoreného plameňa a iných prevádzkových vykurovacích zariadení.
 7. 7Nech zostane v miestnosti, ak je práca dokončená. Je potrebné umyť a opláchnuť ústa, otvoriť okná a nechať miestnosť aspoň pol hodiny. Povrchy musia dobre vysušiť. Pre maximálny efekt nie je potrebné, aby bol Reid umytý dva týždne. Výnimka - kontaktné plochy (sporáky, stoly, stoličky, kľučky dverí). Musia byť umývané mydlovým roztokom.
 8. 8 V prípade kontaktu s očami ich dôkladne opláchnite vodou.