Kaj govori o sanjski knjigi?

November 2018

Video: Noseča sem - Dobra vila Maja (November 2018).

Anonim

Sny, v ktorých sa objavuje hmyz, sú zriedka príjemné a pokojné. Obzvlášť keď sú vo sne parazity ako chyby, komáre alebo roztoče. Prečo sen chýb sa snažili vysvetliť mnoho tlmočníkov snov, a to, čo je najviac prekvapujúce - mnoho z nich súvisí s takými snov je takmer diametrálne odlišné. Súčasne väčšina ľudí súhlasí s tým, že niektoré udalosti súvisiace s ploštice, ktoré sa vyskytujú vo sne, môžu jednoznačne predpovedať určité udalosti v skutočnosti. Pre správnu interpretáciu takýchto snov stojí za to skúmať názory viacerých snov, ktoré sa budeme snažiť robiť na stránkach tohto článku.

Bedbugs in a dream: Čo to znamená?

Väčšina sonníkov je podľa ich názoru jednomyseľná: je to zlé znamenie vidieť ploštice v sne. Ale aj táto väčšina nesúhlasí s tým, na čo vyzerajú ploštice. Dobré predpovede týkajúce sa týchto parazitov hmyzu sú zriedkavejšie, ale nachádzajú sa v niektorých veľmi autoritatívnych tlmočníkov snov. Preto je zmysluplné preskúmať hlavné zdroje a poznať ich postoj k ploštice.

Malý snár Velesova tvrdí, že ploštice sen nuda, trochu problémy … a nepríjemných kamarátov, s ktorými nechcete stretnúť a hovoriť, ale musíte to urobiť náhodou. Na druhej strane, ten istý zdroj predpovedá, že ploštice prachu snívajú o peniazoch. Takéto peniaze sa však s najväčšou pravdepodobnosťou prejavia veľkými problémami a vážnymi ťažkosťami.Takéto predpovede sú relevantné len pre jednoduché pozorovanie ploštice v sne. Ak musí byť tento hmyz hľadaný vo sne, potom je to zjavné znamenie vážnej sprenevery a ťažkostí. A jesť chybu, podľa Malého Velesova Sonnika, znamená v blízkej budúcnosti naraziť na hádku alebo škandál.

Podobná interpretácia snov s plochými štrkmi je daná snovou knihou Simona Kananita. V súlade s tým spánok predviedol stretnutie s nepríjemnou a nepríjemnou osobou. Predpokladá sa, že znudená, taká osoba, ako keby nás piť energiu, ako škriatka v tejto chvíli pije krv. S týmto zdrojom jednomyseľne Výklad sna narodeniny v januári, februári, marci a apríli, čo naznačuje, že chyby vo sne naznačovať prítomnosť života v dôsledku energetického upíra.

Ženská snovová kniha uvádza, že sa v sne sa objavujú ploštice, ktoré sú predzvesťou chronickej a vážnej choroby. Niekedy sa táto choroba považuje za duševnú bolesť z nejakého nešťastia, možno - choroby príbuzných alebo priateľov.

Podľa lásky Dreamu, chyby sú predzvesťou problémov s blízkym. S najväčšou pravdepodobnosťou bude mužom s dvomi tvárami a bude veľa ležať. Niektorí komentátori sa domnievajú, že hmyz s krvou môže snívať o velezrave alebo o vystavení.

Ale nie všetko je tak zlé! Mnoho literárnych prameňov interpretuje vzhľad ploštice štítov vo sne ako znak ranného obohatenia. Takže Výklad sna narodeniny v septembri, október, november, december, Dream interpretácia storočia XXI, Tsvetkova Dream, Dream Wanderer - všetci tvrdia, že ploštice sen peňazí. A čím viac sa tento hmyz súčasne spánok spozoroval vo sne, tým viac bude mať peniaze.

Ale všetci tlmočníci s takým pozitívnym postojom sú zjednotení do inej podrobnosti: peniaze nebudú samy o sebe, ale prinesú značné množstvo problémov a starostí.Vo väčšine prípadov je to spôsobené vznikom malých prípadov a problémov, ktorých riešenie prinesie dobrý príjem.

Mimochodom, výklad sna narodeniny v januári, februári, marci, apríli ďalej uvádza, že ploštice sen veľa problémov, ktoré však budú ukladať na spanie nehodu. Neposkytuje spojenie s peniazmi, ale ako celok poukazuje na veľký počet nových prípadov.

The nejautoritativnější Dream Miller upozorňuje na to, že samotná chyba vo sne predpovedá dlhú chronickým ochorením, snáď - s fatálnymi následkami, ale nie nevyhnutne v podvalmi. Len v jeho živote bude udalosť súvisiaca so smrťou. Je tu ešte úzka interpretácia: ak sú vo sne mŕtve chyby, znamená to, že veľká nešťastie bude spojená s priebehom choroby, ale nie nutne smrťou. Sonnyk tvrdí, že čím viac chýb sa vyskytuje súčasne vo sne, tým väčšia je pravdepodobnosť smrti niekoho od priateľov alebo príbuzných.

Výklad sny od Davida Lofy naznačuje, že vzhľad ploštice v sne je zvyčajne spojený s výskytom závidných osôb v osobe. Bedbugy snívali o žene, podľa Lofa, predpovedajú to isté ako Dream Dream: podvod a duplicita milovaného človeka. A veľké množstvo týchto hmyzu v posteli najčastejšie predpovedá zradu priateľov, možno - dokonca aj najbližšie.

A konečne, to je to, čo chyby sny, výklad sna Žltého cisára varuje zdôrazniť, škandály, obchodné záležitosti, množstvo malých problémov a zdravotných problémov. Ale je to dobré literárny zdroj viac svojich špecifík: v súlade s ním vidieť chyby vo sne - takže kúpiť so srdcovými problémami, skleróza obličiek, nespavosť alebo vážne nervové poruchy.Súčasne sa v čo najkratšom čase poskytnú odporúčania, aby sa podrobili lekárskej prehliadke a dostali kvalifikovanú lekársku starostlivosť. Okrem toho, syn Sonu žltého cisára odporúča pracovať na sebe, upokojiť sa, nájsť pokoj a zamyslieť sa nad svojimi skutočnými túžbami a cieľmi v živote. To vám poskytne dobré zdravie aj radosť, ktoré dostane každý deň.

V dôsledku toho, ktorý z nich používa vysnívanú knihu, štípanice v takmer všetkých znamenajú choroby a zdravotné problémy. A keď vykopnete hlbšie, správanie spánku vo sne alebo udalosti týkajúce sa chýb vám môže ešte viac povedať o samotnej chorobe ao spôsoboch jej liečby.

Čo to znamená, ak stlačíte ploštice vo sne?

Stlačenie chýb vo sne je veľmi zlá vec.

  • Narodeninový pár snovateľov v máji, júni, júli a auguste naznačuje, že len rozdrvená chyba - náhodne alebo zámerne - sníva o rôznych problémoch a problémoch. Ak osoba vo sne zámerne tlačí tento hmyz, z ktorého voda prúdi, je to nehoda alebo vážna choroba. Ale veľké množstvo chrobákov znamená vážne choroby a dokonca smrť.
  • Takmer rovnaké predpovede dávajú knihy snov Millera a Lofta.
  • Moderná rodinná snovská kniha tvrdí, že rozdrvením škrabance vo sne predchádza choroba, ale iba odtok krvi z hmyzu je proroctvo vážnej, dlhej a možno smrteľnej choroby.

Všetky tieto upozornenia sa do určitej miery zhodujú s tým, čo sa v knihách snov hovorí o spustení chýb. Predpokladá sa, že ak hmyz beží pozdĺž bielej steny, je to znamenie choroby, nie ťažké a nie smrteľné, strachy a skúsenosti, ktoré sú márne a zbytočné.

Čo hovorí veda o ploštice v jej spánku

Ako viete, prísny veda v predikciu neverí potrebuje fakty experimentálne potvrdená. A ako štatisticky významné, a preto nie je doložené dôkazy, chyby v ľudskom sne o nej - nič viac, než zo skúseností istých skúseností a hry fantázie.

Psychológovia hovoria, že väčšina snov sa ploštíc hovoria ľuďom, ktorí museli so silnými pocitmi riešiť tak či onak spojené s hmyzom. Napríklad to môže byť boj s švábov v krajine, v ktorej sa môžu najmä pekní ženy zažívajú skutočný stres.

Často nováčikovia, ktorí sa sťahujú do nového bytu, stretávajú s problémom ploštice domácej. Bezsenných nocí, svrbenie, hrozná podívaná urovnanie parazitov pod matrac je skúsený na pozadí obáv na cestách a veľkým množstvom bezproblémového vedú k tomu, že počas spánku sa najživšie dojmy sú stratené v mozgu vo skreslené podobe.

Muž videl chyby vo zvýšenej miere, hojnom počte, neustále prebúdza. Toto vôbec nie je znamením a nie znakom zhora. Takže mozog sa snaží vyhnúť sa od skúsených silných emócií.

Častejšie chyby sa môžu objaviť vo sne cestovateľov, unavený po ceste a usadil sa v meste infikovaných hmyzu. Veľké množstvo emócií, únava a pocit bolestivých uhryznutie hmyzu v posteli vedie k nepokojné driemanie a trvalým spôsobom hmyzu vo sne.

Okrem toho, samotné chyby, väčšina ľudí spája s temnotou, tma, nedostatok túžby žiť a smútku. Preto sny plošticami Mnoho terapeuti sú interpretované ako prejav depresie.Zvyčajne tieto sny rušia osobu úplne pokojnú, smutnú, náchylnú na pitie a samovraždu.

Vo všeobecnosti, v mnohých náboženstvách a ezoterických učeniach, chyby sú druh negatívnej energie. Jej prítomnosť v blízkosti osoby svedčí o úpadku sily, nedostatku túžby ao vôľu žiť. Ľudia, ktorí bez objektívnych dôvodov pravidelne nosia tento hmyz, majú veľké množstvo negatívnych emócií, ktorých príčinou je väčšina z nich. Sú tiež nazývaní ľudia s aktívnou negatívnou psychológiou. A škriatkovia vo svojich snoch sú istým znamením, že potrebujú zmeniť spôsob myslenia, postoj k veciam a udalostiam, naučiť sa užívať si život a užívať si to.

Interpretácia snov