Sestava in delovanje ekokillera

November 2018

Video: E-gradivo Naše telo - zgradba in delovanje (predstavitev) (November 2018).

Anonim

Ecokiller je insekticíd novej generácie na ruskom trhu. Jeho jedinečnosť spočíva v tom, že princíp účinku tohto prášku na hmyz sa líši od štandardných prípravkov.

Ekokiller To môže účinne eliminovať ako spoločný hmyz (dvuhvostok, mravce, vošky, atď), a použité pre "chemický", švábov a ploštíc.

Zloženie a prevádzku Ekokillera

je v prípravku Ekokillera pôsobí určitým spôsobom štrkový (kilzegur, hora múky) - béžového prášku s veľkosťou častíc 10-35 um. Získajte ho v skalách.

Ak čiastočky prášku zasiahli telo hmyzu, dôjde k poškodeniu jeho vonkajších krytov. V doslovnom zmysle odstráni Ecokiller ochrannú vrstvu hmyzu a začne absorbovať všetku vlhkosť z jeho tela. Za niekoľko hodín uhynie z dôvodu dehydratácie (dehydratácia). Pre účinnú prácu s liekom stačí, aby sa hmyz znečistil v prášku.

NAŠICH ČÍTAČOV ODPORÚČAME! V boji proti chybám našim čitateľom odporúča odpalovač odmietnutia škodcov. Elektromagnetická a ultrazvuková technológia so 100% účinnosťou sa vyrovná s ploštice, švábmi a iným hmyzom. Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov. Viac informácií tu …

Zároveň žiadny z hmyzu nie je schopný vyvinúť imunitu Ekokilleru, ako je vplyv prebieha mechanicky, bez použitia jed (ktorý môže zvyknúť).Častice minerálu môžu poškodiť ochrannú voskovú vrstvu akéhokoľvek hmyzu. Prežitie parazita môže byť iba v prípade 100% vlhkosti, bude schopné očistiť prášok a nechať sa k zdroju vody, kým sa ochranná vrstva úplne neobnoví. Preto je v praxi pravdepodobnosť prežitia snažiť sa o nulu.

Eko-zabijak môže účinne bojovať proti larvám (nymfy), ale nezabije vajcia chrobákov. Je potrebné vedieť, že po spracovaní bytu dospelí z lôžka chybu zomrieť, ale nové vajcia sa objaví z prežil vajcia. Preto môže trvať o niečo viac ako týždeň, kým úplne vymiznú parazit.

S takou účinnou prácou sa insekticíd Ecokiller výhodne líši od iných liekov na trhu. Jeho jedinečnosť spočíva v tom, že Ecokiller neobsahuje jedy a nespôsobuje alergie. Pri spracovávaní priestorov môžu deti, zvieratá a osoby náchylné na alergické reakcie zostať vo vnútri. V ovzduší nie je ani zápach ani toxické emisie. Pri spracovaní záhrady a záhrady Ecokiller neovplyvní kvalitu plodín a rastlín.

Oxid kremičitý, z ktorého sa prášok skladá, je inertná (neutrálna) látka. Čo znamená - absolútne bezpečné a neškodné pre pokožku a sliznice ľudí a domácich miláčikov. Jeho bezpečnosť okrem výskumu dokazuje, že spracovaný diatomit sa používa v medicíne a kozmeteológii ako absorbčný alebo minerálny doplnok stravy.

Nezabúdajte však na bežné bezpečnostné opatrenia: pri spracovaní miestnosti by ste mali používať respirátor a okuliare. Oči sa musia vypláchnuť, keď sa prášok prehltne.

Jedinou nevýhodou spoločnosti EkoKiller je to, že po odstránení hmyzu budú ošetrené priestory vyžadovať všeobecné čistenie. Prášková béžová farba by sa mala odstrániť zo všetkých povrchov a podláh bežnými čistiacimi prostriedkami.

Na záhrade alebo zeleninovej záhrade si pamätajte, že Ecokiller (ako iný insekticíd) zabíja všetok hmyz, vrátane užitočných. Preto posypte rastliny a pôda by mala byť jemná.

Ako používať EkoKiller

Identifikujte miesta hmyzu (napríklad matrace, pozdĺž líšt, drážok, kuchynský priestor atď.).

V týchto miestach nalejte prášok Eokiller. Ak hmyz neklesol na posteľ, položte nohy do nádoby s práškom. Takže paraziti sú zárukou, že zahynú a váš spánok nebude narušený.

Je lepšie spracovať záhradu v bezvetrnom počasí bez zrážok. Avšak aj po daždi, Eko-zabíjajúci prášok nestráca svoje vlastnosti.

NAŠICH ČÍTAČOV ODPORÚČAME! Aby sme sa zbavili klapiek, naši čitatelia odporúčajú odpalovač odpudzujúceho škodcu. Prevádzka zariadenia je založená na technológii elektromagnetických impulzov a ultrazvukových vĺn! Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov. Čítajte viac tu …

Ecokiller je jedinečný moderný insekticíd. Po prvé, je absolútne bezpečné pre ľudí a domácich miláčikov. Po druhé, efektívne zvládne všetky druhy škodlivého hmyzu. Viac ako jedna dekáda analógov tejto drogy sa používa v USA. Teraz je príležitosť kúpiť ruský výrobok za prijateľnú cenu.