Odpravljanje hroščev cucaracha

November 2018

Video: Spedenaj moj avto 3 (November 2018).

Anonim

Cucaracha - je to cenovo dostupné a efektívne insekticíd proti chybám. Je k dispozícii vo forme prášku, ktorý sa riedi vodou pred použitím. Kukarachu je najlepšie udržiavať na tmavom mieste pri ťažkej teplote pri izbovej teplote. Liečivo je veľmi toxické, takže pri práci s ním musíte dodržiavať všetky predpisy, ktoré predpisujú pokyny.

Zloženie

Do zloženia lieku sú zahrnuté dve účinné zložky. Ide o cypermetrín a malatión.

cypermetrín - toxická látka, ktorá spôsobuje paralýzu hmyzieho centrálneho nervového systému. Malation - je tiež účinný jed, ktorý blokuje nervové impulzy a v rozpore nervovej reťazca majú ploštice. Vďaka použitiu týchto dvoch látok, synergický účinok sa dosiahne a dôjde k deštrukcii ploštice efektívnejšie.

NAŠICH ČÍTAČOV ODPORÚČAME! V boji proti chybám našim čitateľom odporúča odpalovač odmietnutia škodcov. Elektromagnetická a ultrazvuková technológia so 100% účinnosťou sa vyrovná s ploštice, švábmi a iným hmyzom. Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov. Viac informácií tu …

Návod na použitie

Cucaracha v zriedenej forme pre pohodlie môžu byť umiestnené v špeciálnom sprejom. Pomocou postrekovača je oveľa pohodlnejšie vykonať ošetrenie.Ruka s balónom by mala byť umiestnená vo vzdialenosti 20 centimetrov. Potenciálne biotopy pre ploštice sú potrebné. Najčastejšie sa tento hmyz usadí v čalúnenom nábytku, v štrbinách, pod tapetami a lištami, vo ventilačnej mriežke. Pri prvom ošetrení trvá asi dva týždne, je potrebné opätovné návnady, aj keď hmyz nebol videný po celé obdobie.

Ako zriediť

Prášok musí byť pred použitím riedený vodou. Na tento účel pripravte špeciálny kontajner a lyžicu na zmiešanie produktu. Po ukončení procedúry by mali byť všetky pokrmy zničené. Voda by mala byť pri izbovej teplote. Zriediť liečivo v nasledujúcom pomere: na liter vody sa použije 2,5 g Cucarachi. Po pripojení dvoch komponentov ich musíte starostlivo zmiešať.

Skutočnosť! Cucaracha sa používa v množstve 50 ml. na meter štvorcový. Pri spracovaní dreva a preglejky sa však spotreba výrobku zvyšuje, čo by sa malo brať do úvahy pri výpočte a príprave roztoku.

Bezpečnostné opatrenia

Prípravok Cucaracha - je vysoko toxický, preto je potrebné pri práci s ním postupovať opatrne.

Počas trvania procedúry by všetky okná mali byť otvorené a v miestnosti by nemali byť žiadni cudzinci. Je potrebné vyňať z bytu všetky osobné veci, jedlo a oblečenie, aby sa nedostali jed. Je veľmi dôležité chrániť tvár, ruky a pokožku pred získaním lieku, musíte použiť špeciálne oblečenie a ak je to možné, respirátor. Ak ho nemáte, môžete ho nahradiť maskou.

Dôležité! Ak po kontakte s nápravou má niektorá domácnosť príznaky úzkosti, ako je závrat, nevoľnosť alebo migréna, je potrebné sa obrátiť na lekára.

Výhody a nevýhody

Súbory na prevzatie …

Pluses:

NAŠI ČÍTANI DOPORUČUJEME! Aby sme sa zbavili klapiek, naši čitatelia odporúčajú odpalovač odpudzujúceho škodcu. Prevádzka zariadenia je založená na technológii elektromagnetických impulzov a ultrazvukových vĺn! Absolútne bezpečný, ekologický prostriedok pre ľudí a domácich miláčikov. Prečítajte si viac tu …

  • Nízka cena;
  • Nie je to zlý výkon v boji proti ploštice.

Nevýhody lieku:

  • Vysoká toxicita;
  • Je potrebné riediť v presnom dávkovaní;
  • Vyžaduje sa opätovné spracovanie miestnosti.